Strona główna RZESZÓW Wymyślony kandydat na Prezydenta Rzeszowa?

Wymyślony kandydat na Prezydenta Rzeszowa?

0

Jeden z portali internetowych poinformował o zaskakującym kandydacie na prezydenta Rzeszowa. Ma nim rzekomo być transpłciowy kandydat (kandydatka?) przedstawiający się jako „Sabina Norbert Bobin”.

Wygląda na to, że dziennikarze dali się zwieść oczywistej prowokacji, ponieważ osoba ta twierdzi, że należy do organizacji Młodzi Demokraci Kraśnik, która… nie istnieje od wielu lat. Do tego sami Młodzi Demokraci zarówno z Lubelszczyzny jak i Podkarpacia stanowczo dementują informację, że taka osoba kiedykolwiek miała z nimi coś wspólnego.

Co jeszcze bardziej zaskakujące portal podał informację, że „kandydat” ma 23 lata (aby kandydować na prezydenta miasta wymagany jest wiek minimum 25 lat). Na koniec warto przypomnieć, że jakiś czas temu TVP Info przeprowadzało wywiad z tym samym człowiekiem, który twierdził, że jest asystentem Grzegorza Brauna (!). Cała sprawa wygląda na prowokację lub wprowadzanie czytelnika w błąd. Dlaczego popularna gazeta z oddziałem w Rzeszowie nagłaśnia anonimową postać, która poprzez kontrowersję chce zaistnieć politycznie?

Wokół wyborów prezydenckich w Rzeszowie będzie coraz głośniej, więc spodziewamy się jeszcze nie jednej próby „wypłynięcia” na tym temacie.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here