Strona główna RZESZÓW Wyjechała do pracy do Holandii i nie ma z nią kontaktu

Wyjechała do pracy do Holandii i nie ma z nią kontaktu

0
Reklama

Policjanci z Wydziału Kryminalnego Komisariatu I Policji w Rzeszowie prowadzą poszukiwania za zaginioną Jolantą Piękniewską, 43-letnią mieszkanką Rzeszowa. Zaginiona w sobotę 16 listopada 2019 r. z podmiejskiego dworca autobusowego prywatnymi liniami udała się w celach zarobkowych do Holandii. Od 19 grudnia 2019 r. zgłaszający nie ma kontaktu z zaginioną. Jej telefon jest nie aktywny. Nie loguje się na portalach społecznościowych typu facebook, oraz w żaden inny sposób nie nawiązuje kontaktu.

Rysopis: wiek z wyglądu około 38 lat, wzrost 175 cm, sylwetka – średnia budowa ciała, włosy do ramion koloru czarnego, nos prosty normalny, uszy normalne przylegające, uzębienie braki nie widoczne.
Ubiór: nie ustalono
Cechy charakterystyczne: liczne tatuaże m. in. na ramieniu tatuaże z imionami dzieci.
Osoby, które widziały zaginioną, znają miejsce jej pobytu lub posiadają informacje mogące przyczynić się do ustalenia miejsca pobytu kobiety proszone są o kontakt z funkcjonariuszami Wydziału Kryminalnego Komisariatu Policji I w Rzeszowie przy ul. Rejtana 34, osobiście lub telefonicznie z dyżurnym komisariatu tel. 17 858 3810 albo dyżurnym Komendy Miejskiej Policji w Rzeszowie tel. 17 858 33 10 lub 112.

Reklama