Strona główna WIADOMOŚCI Wyjechał do brata w odwiedziny i zaginął. Trwają poszukiwania

Wyjechał do brata w odwiedziny i zaginął. Trwają poszukiwania

0
Reklama

Policjanci Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Rzeszowie poszukują zaginionego Kazimierza Ziaji, 74-letniego mieszkańca Niechobrza. 26 października 2021 r. Kazimierz Ziaja wyjechał w odwiedziny do brata do Katowic, gdzie pojawił się 27 października. Od tamtej pory nie powrócił do miejsca zamieszkania oraz nie nawiązał kontaktu z rodziną.

Rysopis:
Wzrost 165 cm, średnia budowa ciała, oczy niebieskie, włosy ciemne – szpakowate, średniej długości, nos długi, uszy średnie – przylegające, uzębienie – proteza zębowa, wąsy i broda średniej długości.

Reklama

Ubiór:
Ubrany był w czarną, materiałową kurtkę, sięgającą do pasa, spodnie jeansowe koloru granatowego, buty sportowe, czapkę z daszkiem ciemnopopielatą z napisem USA. Posiadał ze sobą czarną teczkę typu „aktówka”.

Osoby, które posiadają informacje mogące przyczynić się do ustalenia miejsca pobytu zaginionego, proszone są o kontakt z funkcjonariuszami Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Rzeszowie, tel. 47 821 32 24 albo z dyżurnym komendy pod nr 47 821 33 10 lub alarmowym 112.

Reklama
Poprzedni artykułImigranci i kurierzy zatrzymani na granicy państwa
Następny artykułNie żyje Marian Kula, wieloletni dyrektor MOSiR w Brzozowie

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj