Już w najbliższą niedzielę wybory parlamentarne. Czas kampanii wyborczej dobiega końca. Prezentujemy dziś listę kandydatów do Sejmu RP z okręgu wyborczego nr 23.

Poniżej lista kandydatów z okręgu obejmującego powiaty: dębicki, kolbuszowski, leżajski, łańcucki, mielecki, niżański, ropczycko-sędziszowski, rzeszowski, stalowowolski, strzyżowski, tarnobrzeski oraz miast na prawach powiatu: Rzeszów, Tarnobrzeg.

Lista nr 1 Komitet Wyborczy Polskie Stronnictwo Ludowe

  1. Tyszka Stanisław
  2. Tarapata Jan
  3. Lada Wiesław
  4. Micał Zbigniew
  5. Bartoszek Paweł
  6. Golenia Maria
  7. Borowiec Błażej
  8. Guzek Sławomir
  9. Cieśla Paweł
  10. Lonczak Stanisław
  11. Reguła Andrzej
  12. Leja Małgorzata
  13. Skowrońska-Ziomek Monika
  14. Magoń Jan
  15. Kaszyca Tadeusz
  16. Gumińska Celina
  17. Kudyba Małgorzata
  18. Koczur Dorota
  19. Włodyka Janusz
  20. Kosiński Krzysztof
  21. Stojańska Joanna
  22. Wicher Maria
  23. Tutka Henryk
  24. Błoński Kazimierz
  25. Bartman Jan
  26. Opioła Barbara
  27. Kotlińska Marzena
  28. Zaręba Marek
  29. Paryś Krystyna
  30. Nicpoń Henryk

Lista nr 2 Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość 

  1. Sobolewski Krzysztof
  2. Leniart Ewa
  3. Hrynkiewicz Józefa
  4. Szlachta Andrzej
  5. Wróblewska Krystyna
  6. Moskal Kazimierz
  7. Buczak Wojciech
  8. Gołojuch Kazimierz
  9. Chmielowiec Zbigniew
  10. Weber Rafał
  11. Warzecha Jan
  12. Paul Jerzy
  13. Miazga Mieczysław
  14. Szydełko Halina
  15. Kruczek Stanisław
  16. Kapinos Fryderyk
  17. Kalinka Kamil
  18. Bednarz Robert
  19. Godek Robert
  20. Frysztak Bernardeta
  21. Łączak Czesław
  22. Fijołek Marcin
  23. Tłusta Helena
  24. Bartkowicz Magdalena
  25. Krzek Adata
  26. Trawińska Anna
  27. Kuś Ewelina
  28. Fotła Ewa
  29. Tymuła Zbigniew
  30. Warchoł Marcin

Lista nr 3 Komitet Wyborczy Sojusz Lewicy Demokratycznej 

  1. Buż Wiesław
  2. Sztuk Michał
  3. Itner Agnieszka
  4. Ozimek Julian
  5. Filipek Jerzy
  6. Krasnopolska Bożena
  7. Tofil Bronisław
  8. Jasiński Krzysztof
  9. Kacała Natalia
  10. Łuczaj Kamil
  11. Skawiński Stanisław
  12. Jeleń Wiesław
  13. Krzemiński Kamil
  14. Irzyk Martin
  15. Zając Marzena
  16. Stącel Janusz
  17. Fietko Ireneusz
  18. Zych Ala
  19. Winiarski Damian
  20. Lubera Teresa
  21. Rżany Monika
  22. Przyboś Józef
  23. Ożóg Barbara
  24. Kuźmicz Marek
  25. Brzykowska Patrycja
  26. Noga Andrzej
  27. Dziągwa Krystyna
  28. Cichy Mateusz
  29. Ostrowska Anna
  30. Gacek Kazimierz

Lista nr 4 Komitet Wyborczy Konfederacja Wolność i Niepodległość

  1. Braun Grzegorz
  2. Buczek Tomasz
  3. Żygadło Piotr
  4. Zych Witold
  5. Kroll Gabriel
  6. Surowaniec Anna
  7. Kusz Kamil
  8. Kumorek Dariusz
  9. Lipiński Zbigniew
  10. Korwin-Mikke Dominika
  11. Wołoszyn Tomasz
  12. Zarębski Waldemar
  13. Ochał Katarzyna
  14. Zięba Tomasz
  15. Pracownik Teresa
  16. Salwa Małgorzata
  17. Kotowicz Mariola
  18. Dąbek Damian
  19. Strzałka Albert
  20. Lis Aleksandra
  21. Jedynak Dariusz
  22. Wacyra Paulina
  23. Fila Piotr
  24. Środoń Monika
  25. Zapałowska Monika
  26. Batora Marcin
  27. Broż Robert
  28. Bielecka Karolina
  29. Flis Michał
  30. Mazur Krzysztof

Lista nr 5 Koalicyjny Komitet Wyborczy Koalicja Obywatelska PO .N IPL Zieloni

  1. Poncyliusz Paweł
  2. Gawlik Zdzisław
  3. Skowrońska Krystyna
  4. Butryn Renata
  5. Kubas-Hul Teresa
  6. Gdański Józef
  7. Pitra Krzysztof
  8. Ustrobiński Marek
  9. Karyś Jakub
  10. Zych Barbara
  11. Jurzysta Marcin
  12. Stępień Danuta
  13. Deręgowski Marcin
  14. Bąk Dominik
  15. Ożóg Krzysztof
  16. Kopyto Jakub
  17. Lipczyński Krzysztof
  18. Krajewska Aneta
  19. Omietońska Jolanta
  20. Kolano Jolanta
  21. Olchawa Artur
  22. Przybył Przemysław
  23. Sawic Ewa
  24. Kaniszewska Augustyna
  25. Owsiany Urszula
  26. PłodzieńJanusz
  27. Paluch Katarzyna
  28. Rogowska Anna
  29. Żmuda Dariusz
  30. Pazdan Paweł

Lista nr 9 Komitet Wyborczy Skuteczni Piotra Liroya-Marca

  1. Szlęzak Andrzej
  2. Stelmach Krzysztof
  3. Bator Bernadeta
  4. Mryczko Artur
  5. Drewniak Tomasz
  6. Grabek Joanna
  7. Mazurek Mariusz
  8. Wiktor Jolanta
  9. Kosiorowski Artur
  10. Opałka Marcin
  11. Jarosz Renata
  12. Wielgosz Marek
  13. Grzesiak-Kosiorowska Monika
  14. Godek-Kowalska Joanna
  15. Bujak Marta
  16. Gorczyca Artur
  17. Szostek Karol
  18. Matłosz Mariusz