Reklama
Już za niespełna miesiąc wybory samorządowe. Podczas głosowania 21 października wybierzemy włodarzy miast, gmin, przedstawicieli rad miast, gmin, powiatów oraz województwa.
Dziś prezentujemy kandydatów na stanowisko radnego/radnej sejmiku wojewódzkiego z okręgu wyborczego nr 2. Wczoraj nadane zostały numery list komitetom ogólnopolskim.
Okręg 2 (pow. dębicki, mielecki, ropczycko-sędziszowski, strzyżowski)
Lista nr 1 KWW Bezpartyjni Samorządowcy
Reklama
- Dul Jolanta
- Starub Lidia
- Wolska Renata
- Szebla Łukasz
- Kozioł Arkadiusz
Lista nr 2 KW Polskie Stronnictwo Ludowe
- Lada Wiesław
- Tarapata Jan
- Kiepiel Teresa
- Barnaś Mariusz
- Kozioł Magdalena
- Żelazko Danuta
- Stolarska Małgorzata
- Śliwiński Dariusz
Lista nr 4 Koalicyjny Komitet Platforma.Nowoczesna Koalicja Obywatelska
- Mitręga Maria
- Krajewska Aneta
- Strojna Ewa
- Żyłka Adama
- Rawinis Emilia
- Jurzysta Marcin
- Pietruszka Jacek
- Gamrot Jacek
Lista nr 5 Koalicyjny Komitet SLD Lewica Razem
- Brzostowski Edward
- Kurek Andrzej
- Mikowski Bogdan
- Garbacz-Sarlińska Barbara
- Baran Danuta
- Siuta Magdalena
- Świętoniowski Arkadiusz
- Tomczyk Michał
Lista nr 6 KW Partii Razem
- Irzyk Martin
- Rżany Monika
- Zagórski Marek
- Jurasińska Agnieszka
- Gawron Jakub
Lista nr 7 KW Ruch Narodowy RP
- Słąba Leszek
- Zięba Tadeusz
- Ochał Katarzyna
- Kubik Michał
- Usarz-Nicoś Paulina
- Fila-Morytko Piotr
- Malinowska Klaudia
- Środoń Monika
Lista nr 8 KWW Kukiz’15
- Goclon Paweł
- Kapinos Aleksander
- Jurasz Bartłomiej
- Luka Jolanta
- Parys Anna
- Pietrucha Agata
- Zamorski Mariusz
Lista nr 9 KWW Wolność w Samorządzie
- Salwa Małgorzata
- Strzelczyk Karol
- Niekowal Krzysztof
- Kumorek Dariusz
- Matłosz Mariusz
- Kwasek Agnieszka
- Maciołek Jarosław
- Bury Sylwia
Lista nr 10 KW Prawo i Sprawiedliwość
- Ortyl Władysław
- Łączak Czesław
- Bieszczad Stefan
- Magdoń Jacek
- Marczenia Andrzej
- Napieracz Maria
- Marczak Barbara
- Steć-Świderska Bogumiła
Lista nr 11 KW Wolni i Solidarni
- Armata Jan
- Szukała Maria
- Babiarz Mariusz
- Sarna Wioletta
- Mastej Małgorzata
- Wiśniewska-Fudala Wioleta
- Włodyka Emil
- Gomółka Tadeusz
Więcej na stronie PKW.
Reklama