Strona główna JASŁO Wszedł na jezdnię, kierowca nie zdążył zahamować

Wszedł na jezdnię, kierowca nie zdążył zahamować

0
Reklama

Policjanci wyjaśniają okoliczności zdarzenia z udziałem niechronionego uczestnika ruchu drogowego. W czwartek w Jaśle na ulicy Krakowskiej doszło do potrącenia 73-latka, który miał wejść przed nadjeżdżający pojazd. Pieszy z obrażeniami trafił do jasielskiego szpitala, gdzie pozostał pod opieką lekarzy.

W miniony czwartek około godz. 16, dyżurny jasielskiej komendy otrzymał zgłoszenie o potrąceniu pieszego na ul. Krakowskiej w Jaśle, w ciągu drogi krajowej nr 73. Z dotychczasowych wstępnych ustaleń policjantów wynika, że do zdarzenia doszło w momencie kiedy 73-latek przechodził przez jezdnię w miejscu słabo oświetlonym. Kierujący osobowym mitsubishi, jadąc w kierunku Pilzna, nie zdążył wyhamować i potrącił mężczyznę, który wszedł na jezdnię z lewej strony, zza przejeżdżających z przeciwnego kierunku pojazdów. Pieszy z obrażeniami trafił do jasielskiego szpitala, gdzie pozostał pod opieką lekarzy.

Reklama

Policjanci wyjaśniają okoliczności zdarzenia w ramach prowadzonego postępowania. 

Policjanci apelują do wszystkich uczestników ruchu drogowego o zachowanie ostrożności podczas przemieszczania się drogami po zmroku, szczególnie w trudnych warunkach atmosferycznych. Przypominają także o konieczności używania elementów odblaskowych przez pieszych poruszających się drogami – używanie elementów odblaskowych poprawia widoczność, a tym samym bezpieczeństwo.

Reklama
Poprzedni artykuł28-latka na widok radiowozu dodała gazu. Grozi jej 5 lat
Następny artykułPięć osób w szpitalu. Doszło do podtrucia czadem

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj
Captcha verification failed!
Ocena użytkownika captcha nie powiodła się. proszę skontaktuj się z nami!