Strona główna SANOK Wszczął awanturę, okazało się, że jest poszukiwany

Wszczął awanturę, okazało się, że jest poszukiwany

207
0

Sanoccy policjanci zatrzymali mężczyznę poszukiwanego do odbycia kary pozbawienia wolności. Nietrzeźwy 36-latek został zatrzymany po tym, jak wszczął awanturę i nie chciał wyjść z mieszkania zgłaszającej. Podczas legitymowania podawał funkcjonariuszom nieprawdziwe dane osobowe. Mężczyzna trafił do policyjnego aresztu, a stamtąd zostanie przewieziony do zakładu karnego.


Dzisiaj po północy, dyżurny Policji otrzymał zgłoszenie o awanturze w jednym z mieszkań na terenie Sanoka. Funkcjonariusze pojechali na miejsce i zastali mężczyznę, który był agresywny wobec zgłaszającej i nie chciał opuścić jej mieszkania.Podczas legitymowania mężczyzna podawał interweniującym funkcjonariuszom nieprawdziwe dane osobowe. Szybko wyszło na jaw, co było przyczyną ukrywania przez niego swojej tożsamości. Po sprawdzeniu w policyjnych systemach okazało się, że 36-letni mieszkaniec powiatu sanockiego jest poszukiwany przez Sąd Rejonowy w Sanoku, do odbycia kary pozbawienia wolności.
Mężczyzna był nietrzeźwy. Przeprowadzone badanie wykazało ponad 1,2 promila alkoholu w organizmie. 36-latek trafił do policyjnego aresztu, a stamtąd zostanie przewieziony do zakładu karnego.
Mieszkaniec powiatu sanockiego nie uniknie również odpowiedzialności za wprowadzenie w błąd funkcjonariuszy, co do swojej tożsamości.