wspieramy lokalny biznes na podkarpaciu

W związku z epidemią koronawirusa wpływającą na gospodarkę wychodzimy z inicjatywą wsparcia przedsiębiorców z województwa podkarpackiego.

Z danych Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej wynika, że w marcu działalność zawiesiło ponad 48 tys. firm, z czego ponad 25 tys. w ciągu ostatniego tygodnia. Zawiesić działalność gospodarczą może przedsiębiorca, który nie zatrudnia żadnych pracowników.

Wiele firm nie może się na ten krok zdecydować. Zatrudniający pracowników mają wielkie zobowiązania. Nasz portal powstał oddolnie, bez wkładu wielkiego kapitału. Dlatego doceniamy wszystkich, którzy codziennie ponoszą trudy wynikające z prowadzenia działalności gospodarczej.

Akcja #WspieramyRegionalnyBiznes polegać będzie na promocji przedsiębiorstw z  Podkarpacia. Wszystkich przedsiębiorców z regionu zachęcamy do nadsyłania opisu swojej działalności, danych kontaktowych i zdjęć przybliżających profesje na adres dziejesienapodkarpaciu@gmail.com

Na naszym portalu powstaje specjalna podstrona, na której będzie można znaleźć artykuły o Waszych firmach. Nasz portal będzie publikował te artykuły ZA DARMO na stronie jak również w naszych mediach społecznościowych. Ochrona kapitału lokalnego przedsiębiorcy, to również ochrona wielu miejsc pracy.

Pamiętajmy, żeby w tym trudnym czasie wspierać lokalnych przedsiębiorców! W ten sposób nawzajem sobie pomagamy.