Strona główna ROPCZYCE Wracając z pracy położył się przy drodze, by odpocząć. Rodzina zgłosiła zaginięcie

Wracając z pracy położył się przy drodze, by odpocząć. Rodzina zgłosiła zaginięcie

0
Reklama

Policjanci ropczyckiej komendy odnaleźli 62-letniego mieszkańca Czarnej Sędziszowskiej, który po zakończonej pracy nie wrócił do domu. O jego zaginięciu w piątek powiadomiła zaniepokojona żona. Na szczęście mężczyźnie nic się nie stało, postanowił odpocząć po pracy, leżąc w zaroślach.

W piątek po godz. 22 dyżurny ropczyckiej komendy otrzymał od zaniepokojonej mieszkanki Czarnej Sędziszowskiej zgłoszenie, że do domu nie powrócił jej mąż, który pomagał w pracy znajomemu.

Reklama

Z informacji, jakie uzyskali funkcjonariusze, wynikało, że mężczyzna prace zakończył około godz. 19. Dyżurny po uzyskaniu rysopisu mężczyzny, w pierwszej kolejności skierował patrole policji w rejon, gdzie miał pracować. Mundurowi szybko odnaleźli mężczyznę, który leżał w zaroślach w niewielkiej odległości od akwenu wodnego.

Okazało się, że 62-latek wracając do domu, postanowił się położyć, aby odpocząć. Na szczęścicie, nic się mu nie stało. Mężczyzna był nietrzeźwy. Badanie alkomatem wykazało w jego organizmie ponad 2 promile alkoholu. Funkcjonariusze doprowadzili mieszkańca Czarnej Sędziszowskiej do miejsca zamieszkania.

Reklama

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj
Captcha verification failed!
Ocena użytkownika captcha nie powiodła się. proszę skontaktuj się z nami!