Strona główna KOLBUSZOWA Wola Raniżowska: Pijany kierowca BMW usiłował zepchnąć radiowóz

Wola Raniżowska: Pijany kierowca BMW usiłował zepchnąć radiowóz

0

Kolbuszowscy policjanci zatrzymali 25-letniego kierowcę bmw. Mężczyzna najpierw uciekał przed policyjnym radiowozem, a kiedy skręcił na posesję, usiłował zepchnąć radiowóz, kilkukrotnie uderzając w jego bok swoim autem. Kiedy nie udało mu się wyjechać, zaczął uciekać pieszo. 25-latek trafił do policyjnego aresztu. Miał ponad promil alkoholu w organizmie.


Do zdarzenia doszło wczoraj po godz. 20 w Woli Raniżowskiej. Wracający do jednostki policjanci z ogniwa patrolowo-interwencyjnego zauważyli na poboczu drogi relacji Wola Raniżowa – Lipnica zaparkowane bmw. Na widok zbliżającego się radiowozu, stojący obok mężczyzna, wsiadł pospiesznie do auta i odjechał. Policjanci pojechali za nim, używając sygnałów świetlnych i dźwiękowych, nakazujących kierowcy zatrzymanie pojazdu.
Mężczyzna nie reagował na wydawane polecenia i skręcił na jedną z posesji w Woli Raniżowskiej. Funkcjonariusze pojechali za nim. Kierowca bmw zaczął gwałtownie cofać, uderzając kilka razy w boczne drzwi radiowozu. Następnie wysiadł z samochodu i próbował uciec pieszo. Szybko został zatrzymany przez policjantów. 25-letni mieszkaniec gminy Raniżów zachowywał się agresywnie w stosunku do funkcjonariuszy. Mężczyzna trafił do policyjnego aresztu. Badanie stanu trzeźwości wykazało ponad promil alkoholu w jego organizmie.
Na miejscu zdarzenia pracowała grupa dochodzeniowo-śledcza. Policjanci wykonali oględziny miejsca i pojazdów. Poszkodowani funkcjonariusze trafili do szpitala, gdzie po udzieleniu im pomocy i wykonaniu niezbędnych badań zostali zwolnieni.
W sprawie trwają dalsze czynności.

Poprzedni artykułMakowisko, Jarosław: Zderzenie pojazdów. Dwie osoby z obrażeniami
Następny artykułRzeszów: Zaatakowali kuriera, okradli go i zamknęli