Strona główna PRZEMYŚL WŁAMYWALI SIĘ DO SAMOCHODÓW-WPADLI W RĘCE KRYMINALNYCH

WŁAMYWALI SIĘ DO SAMOCHODÓW-WPADLI W RĘCE KRYMINALNYCH

0
Reklama

Policjanci z Wydziału Kryminalnego przemyskiej jednostki zatrzymali dwóch mężczyzn podejrzanych o włamania do pojazdów i kradzież jednego z nich. Kryminalni szybko ustalili, gdzie znajduje się skradziony pojazd. Mężczyźni zostali zatrzymali, a samochody zostały zabezpieczone na parkingu strzeżonym. Za to przestępstwo grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności.
Funkcjonariusze kryminalni pracowali nad sprawą dotyczącą włamań do pojazdów na terenie Przemyśla. Samochody znajdowały się na niestrzeżonym parkingu, na osiedlu przy ul. Wybrzeże Jana Pawła II. Początkiem marca br. jeden z samochodów, do którego włamali się sprawcy został skradziony.
Kilka dni po zgłoszeniu, w trakcie kontroli drogowej, policjanci na ul. Batorego ujawnili skradziony pojazd, a w nim dwóch mężczyzn, notowanych wcześniej za podobne przestępstwa.
W rezultacie przemyślanie zostali zatrzymani i usłyszeli zarzuty kradzieży z włamaniem do samochodów. O dalszym losie mężczyzn zadecyduje sąd. Grozi im kara nawet do 10 lat pozbawienia wolności.
KPP Przemyśl

Reklama