Strona główna MIELEC Wkładał droższy towar do tańszych opakowań. Odpowie w sądzie

Wkładał droższy towar do tańszych opakowań. Odpowie w sądzie

0

Policjanci przedstawili zarzut 63-letniemu mężczyźnie, który dokonał oszustwa w jednym ze sklepów wielkopowierzchniowych na terenie Mielca. Podejrzany, droższy towar wkładał do opakowań z tańszych produktów. Mężczyzna będzie odpowiadał za przestępstwo, mimo że straty powstałe w wyniku oszustwa to kilkanaście złotych.

Policjanci wyjaśniali sprawę dwóch oszustw, których dopuścił się 63-letni mieszkaniec Mielca. Jak wynika z zawiadomienia przedstawicieli sklepu, mężczyzna w lipcu i sierpniu przełożył droższe żarówki do opakowań tańszych produktów. Wyłudził w ten sposób kilkanaście złotych. Na gorącym uczynku został ujęty przez ochronę sklepu, po czym przekazany policjantom.

Zebrany materiał dowodowy, w tym nagrania z monitoringu, pozwoliły przedstawić mężczyźnie zarzut oszustwa. Podejrzany przyznał się do popełnienia przestępstw i złożył wyjaśnienia.

Warto zwrócić uwagę, że choć wartość oszustwa to kwota zaledwie kilkunastu złotych, wiąże się jednak z poważnymi konsekwencjami prawnymi. Mężczyzna odpowie za popełnienie przestępstwa oszustwa.

Poprzedni artykułNoga z gazu. Dziś policja prowadzi akcję „Prędkość”
Następny artykułChatka Puchatka niebawem będzie otwarta. Tak wygląda po remoncie [foto]
Izabela Pomykała Redaktor naczelna

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj