Kierujący citroenem uderzył w zaparkowane audi i wjechał na schody prowadzące do bloku. 82-letni kierujący citroena i 80-letnia pasażerka trafili do szpitala. Policjanci wyjaśniają dokładne okoliczności tego zdarzenia.

Wczoraj po godz. 13, na jednym z parkingów osiedlowych w Jarosławiu, doszło do groźnie wyglądającego zdarzenia drogowego. Ze wstępnych ustaleń policjantów pracujących na miejscu wynika, że 82-letni mieszkaniec powiatu jarosławskiego, jadąc citroenem po osiedlowym parkingu, najechał nagle na prawidłowo zaparkowane audi, a następnie wjechał na schody prowadzące do klatki schodowej bloku. Auto uszkodziło infrastrukturę budynku.

 

W wyniku zdarzenia do szpitala trafił kierujący citroenem oraz pasażerka tego pojazdu 80-letnia mieszkanka powiatu jarosławskiego. Policjanci ustalili, że 82-latek był trzeźwy. Na szczęcie w chwili zdarzenia nikt nie przechodził po schodach.

 

Na miejscu pracowała grupa dochodzeniowo-śledcza wraz z technikiem kryminalistycznym, policjanci wykonali oględziny i sporządzili dokumentację niezbędną do wyjaśnienia dokładnych okoliczności tego zdarzenia.