Strona główna KOLBUSZOWA Wilcza Wola, Kolbuszowa: Dwie młode kobiety zginęły w wypadku

Wilcza Wola, Kolbuszowa: Dwie młode kobiety zginęły w wypadku

0

Dwie młode kobiety zginęły we wczorajszym wypadku, do którego doszło po południu w Wilczej Woli. Kierująca audi, wyprzedzając inny samochód, straciła panowanie nad pojazdem i uderzyła w drzewo. Kierująca i pasażerka – mieszkanki gminy Majdan Królewski, zginęły na miejscu. Policjanci wraz z prokuratorem wyjaśniają okoliczności tego wypadku.

Do wypadku doszło wczoraj około godz. 17 w Wilczej Woli, przysiółek Spie, na drodze relacji Wilcza Wola – Bojanów. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że kierująca audi, 21-letnia kobieta, jadąc od strony Bojanowa, w trakcie wyprzedzania forda transita, straciła panowanie nad pojazdem, zjechała do przydrożnego rowu i uderzyła w drzewo. Razem z kierującą podróżowała pasażerka – 20-letnia mieszkanka gminy Majdan Królewski. W wyniku zdarzenia obydwie kobiety zginęły.
Na miejscu pracowała grupa dochodzeniowo-śledcza oraz prokurator. Policjanci zabezpieczali ślady i wykonywali oględziny miejsca wypadku. Samochód, którym podróżowały kobiety, został zabezpieczony na policyjnym parkingu.

Poprzedni artykułNisko: Podpisano 3 umowy na realizację Via Carpatia
Następny artykułLeżajsk: Zderzenie samochodu osobowego z pociągiem pasażerskim. Dwie osoby nie żyją