Strona główna WIADOMOŚCI Wigilia na zamówienie

Wigilia na zamówienie

0
Reklama

Pachnąca choinka, kolędy, radość, wigilijna wieczerza oraz pasterka tak powinny wyglądać tradycyjne święta Bożego Narodzenia, jednak rzeczywistość wygląda inaczej. Dziesiątki godzin stania nad garnkami, ciągłe kolejki oraz korki wzbudzają złość i niepotrzebne negatywne odczucia.
Aby uniknąć tych wszystkich wpadek warto zostać w domu i skorzystać z usług firm zewnętrznych. Przedsiębiorstwa kuszą atrakcyjnymi cenami oraz bogatą ofertą, w Polsce coraz częściej rezygnuje się z domowej kuchni na rzecz gotowej wieczerzy wigilijnej stworzonej przez profesjonalnych kucharzy. Przy wyborze odpowiedniej firmy cateringowej pamiętajmy że nie może decydować tylko cena.
Tańsze oferty są często faszerowane zamiennikami lub tańszymi składnikami. Warto jednak pamiętać, że w niektórych firmach takich jak spółdzielnie socjalne, które specjalizują się w organizacji cateringu, można dostać dania w przystępnych cenach. Warto szukać usług m.in. na Facebooku zwracając przy tym uwagę na ocenę o danej restauracji.
Mariusz Urban właściciel Restauracji Dębnianka ma swoim koncie tysiące sprzedanych pierogów i setki litrów barszczu czerwonego. Jak twierdzi klienci wracają po smak ponieważ nie jest on oszukany a przyrządzanie wyjątkowych i dużych zamówień to dla niego codzienność. Warto zamawiać potrawy z odpowiednim wyprzedzeniem. Szanujące się restauracje nie robią nic na siłę, dlatego wieczerzę wigilijną warto zamówić już kilka tygodni przed czasem. Profesjonalna firma cateringowa odpowie na wszystkie zadanie pytania oraz udzieli też wszelkich porad na temat przechowywania potraw oraz ich późniejszego przyrządzania.
Przykładowe menu:

Reklama
Poprzedni artykułRzeszów: Bilet na MPK kupisz przez telefon
Następny artykułDziś superpełnia Księżyca