Strona główna ŁAŃCUT Wielki Odpust Matki Bożej Pocieszenia w Krzemienicy

Wielki Odpust Matki Bożej Pocieszenia w Krzemienicy

0
Reklama

W dniach 20-27 sierpnia 2023r. w Krzemienicy odbywać się będzie Wielki Odpust Matki Bożej Pocieszenia. To wyjątkowy czas, w którym razem możemy oddać cześć naszej Pocieszycielce i Opiekunce, dziękując jej za wszelkie łaski, którymi nas obdarza oraz prosząc o jej błogosławieństwo i wsparcie. 

W tym roku w całotygodniowe obchody Odpustu oprócz rekolekcji, które poprowadzi ks. Jacek Michno, wpisanych jest wiele wydarzeń kulturalnych, społecznych, rodzinnych czy sportowych. Zaplanowany został Piknik Rodzinny – PARAFIADA 23′, rajd rowerowy śladami krzemienickich kapliczek, spotkanie z Panią Dorotą Chotecką-Pazura i Radosławem Pazurą, którzy opowiadać będą o swojej pracy, wierze i związaniu z Kościołem, spotkanie z ks. Sebiastianem Picurem, znanym z TikToka, premiera sztuki teatralnej „Ostatnia Szansa” w reż. Zygmuna Kluza, która wystawi Teatr Dramatyczny z Krzemienicy, czy coroczny Koncert Maryjny pod hasłem „Hołd Ci niesiem uwielbienia”. 

Reklama

Punktem kulminacyjnym obchodów będzie Uroczysta Suma Odpustowa, w niedzielę 27.08.23r. o godz. 11:00, której przewodniczyć będzie JE abpa Józef Michalik.

Poprzedni artykułSzukają świadków utonięcia w kąpielisku w Czarnej Sędziszowskiej [foto]
Następny artykułSzef Prokuratury Rejonowej w Dębicy odwołany przez Ziobrę

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj
Captcha verification failed!
Ocena użytkownika captcha nie powiodła się. proszę skontaktuj się z nami!