Strona główna ŁAŃCUT Wielki finał RawlPlug Sokoła Łańcut! Zawalczą o awans do ekstraklasy

Wielki finał RawlPlug Sokoła Łańcut! Zawalczą o awans do ekstraklasy

0
Reklama

Po raz trzeci w historii klubu Sokół Łańcut zagra w wielkim finale pierwszej ligi koszykówki. Rywalem łańcucian będzie Górnik Wałbrzych.

Drużyna PTG Sokół Łańcut stoi przed wielkim wyzwaniem. W ich wpisie w mediach społecznościowych czytamy:

Reklama

Po raz pierwszy jednak z pozycji lidera po sezonie zasadniczym. Czy tym razem się uda. Sportowo patrząc zdecydowanie mamy wszystko co potrzebne, by tego dokonać. Naszego rywala w rundzie zasadniczej pokonaliśmy dwa razy w meczach u siebie i na wyjeździe. Finał jednak, to będzie całkowicie nowy rozdział i czysta karta dla obu drużyn.

𝗝𝗮𝗸 𝗻𝗶𝗴𝗱𝘆 𝗱𝗼 𝘁𝗲𝗷 𝗽𝗼𝗿𝘆 potrzebować będziemy mądrości, przeglądu boiska i celnych podań naszego generała Marcina Nowakowskiego.

👉 𝗝𝗮𝗸 𝗻𝗶𝗴𝗱𝘆 𝗱𝗼 𝘁𝗲𝗷 𝗽𝗼𝗿𝘆 Michał Lis będzie musiał wspiąć się na wyżyny swoich umiejętności i godnie wspierać Marcina na pozycji nr jeden. W swoim debiucie w pierwszej lidze staje do walki w wielkim finale i wierzymy, że udźwignie to na swoich barkach.

👉 𝗝𝗮𝗸 𝗻𝗶𝗴𝗱𝘆 𝗱𝗼 𝘁𝗲𝗷 𝗽𝗼𝗿𝘆 potrzebować będziemy celnych, mądrych rzutów z dystansu naszych snajperów Mateusza Szczypińskiego, Olka Załuckiego czy Bartka Czerwonki.

👉 𝗝𝗮𝗸 𝗻𝗶𝗴𝗱𝘆 𝗱𝗼 𝘁𝗲𝗷 𝗽𝗼𝗿𝘆 potrzebować będziemy siły, dynamiki, agresji i walki w obronie naszych skrzydłowych. Podniebnych lotów Brenia i Maksa, walki na desce, pod koszem i rozciągania gry celnymi trójkami Filipa Struskiego i Wojtka Pisarczyka.

👉 𝗝𝗮𝗸 𝗻𝗶𝗴𝗱𝘆 𝗱𝗼 𝘁𝗲𝗷 𝗽𝗼𝗿𝘆 potrzebować będziemy maksymalnie skoncentrowanych, silnych pod koszem, uważnych na zastawieniu deski i skutecznych z pomalowanego środkowych Przemka Wrony i Rafała Kulikowskiego.

👉 𝗝𝗮𝗸 𝗻𝗶𝗴𝗱𝘆 𝗱𝗼 𝘁𝗲𝗷 𝗽𝗼𝗿𝘆 potrzebować będziemy mądrości, przebiegłości i wielu asów z rękawa trenera Dariusza Kaszowskiego. Wierzymy, że przygotuje kilka niespodzianek naszym rywalom zarówno w ataku jak i w obronie.

👉 𝗝𝗮𝗸 𝗻𝗶𝗴𝗱𝘆 𝗱𝗼 𝘁𝗲𝗷 𝗽𝗼𝗿𝘆 potrzebujemy Was drodzy kibice. Zawsze byliście z nami, ale wiemy, że w finale zrobicie to 𝗝𝗔𝗞 𝗡𝗜𝗚𝗗𝗬❗

👉 𝗝𝗮𝗸 𝗻𝗶𝗴𝗱𝘆 𝗱𝗼 𝘁𝗲𝗷 𝗽𝗼𝗿𝘆 Łańcut nie czuł, że jest tak blisko… Zawodnicy, trenerzy, zarząd, władze miasta, sponsorzy, działacze, kibice, sympatycy – jednoczą się ze sobą we wspólnym pragnieniu zwycięstwa.

Mecz cieszy się sporym zainteresowaniem ze strony kibiców. Klub podał, że w przeciągu dwóch godzin przedsprzedaży bilet zakupiło 500 osób.

Spotkania dziś i jutro o 17.30 na Hali MOSiR.

Reklama

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj
Captcha verification failed!
Ocena użytkownika captcha nie powiodła się. proszę skontaktuj się z nami!