Strona główna ŁAŃCUT Wielki finał RawlPlug Sokoła Łańcut! Zawalczą o awans do ekstraklasy

Wielki finał RawlPlug Sokoła Łańcut! Zawalczą o awans do ekstraklasy

0

Po raz trzeci w historii klubu Sokół Łańcut zagra w wielkim finale pierwszej ligi koszykówki. Rywalem łańcucian będzie Górnik Wałbrzych.

Drużyna PTG Sokół Łańcut stoi przed wielkim wyzwaniem. W ich wpisie w mediach społecznościowych czytamy:

Po raz pierwszy jednak z pozycji lidera po sezonie zasadniczym. Czy tym razem się uda. Sportowo patrząc zdecydowanie mamy wszystko co potrzebne, by tego dokonać. Naszego rywala w rundzie zasadniczej pokonaliśmy dwa razy w meczach u siebie i na wyjeździe. Finał jednak, to będzie całkowicie nowy rozdział i czysta karta dla obu drużyn.

𝗝𝗮𝗸 𝗻𝗶𝗴𝗱𝘆 𝗱𝗼 𝘁𝗲𝗷 𝗽𝗼𝗿𝘆 potrzebować będziemy mądrości, przeglądu boiska i celnych podań naszego generała Marcina Nowakowskiego.

👉 𝗝𝗮𝗸 𝗻𝗶𝗴𝗱𝘆 𝗱𝗼 𝘁𝗲𝗷 𝗽𝗼𝗿𝘆 Michał Lis będzie musiał wspiąć się na wyżyny swoich umiejętności i godnie wspierać Marcina na pozycji nr jeden. W swoim debiucie w pierwszej lidze staje do walki w wielkim finale i wierzymy, że udźwignie to na swoich barkach.

👉 𝗝𝗮𝗸 𝗻𝗶𝗴𝗱𝘆 𝗱𝗼 𝘁𝗲𝗷 𝗽𝗼𝗿𝘆 potrzebować będziemy celnych, mądrych rzutów z dystansu naszych snajperów Mateusza Szczypińskiego, Olka Załuckiego czy Bartka Czerwonki.

👉 𝗝𝗮𝗸 𝗻𝗶𝗴𝗱𝘆 𝗱𝗼 𝘁𝗲𝗷 𝗽𝗼𝗿𝘆 potrzebować będziemy siły, dynamiki, agresji i walki w obronie naszych skrzydłowych. Podniebnych lotów Brenia i Maksa, walki na desce, pod koszem i rozciągania gry celnymi trójkami Filipa Struskiego i Wojtka Pisarczyka.

👉 𝗝𝗮𝗸 𝗻𝗶𝗴𝗱𝘆 𝗱𝗼 𝘁𝗲𝗷 𝗽𝗼𝗿𝘆 potrzebować będziemy maksymalnie skoncentrowanych, silnych pod koszem, uważnych na zastawieniu deski i skutecznych z pomalowanego środkowych Przemka Wrony i Rafała Kulikowskiego.

👉 𝗝𝗮𝗸 𝗻𝗶𝗴𝗱𝘆 𝗱𝗼 𝘁𝗲𝗷 𝗽𝗼𝗿𝘆 potrzebować będziemy mądrości, przebiegłości i wielu asów z rękawa trenera Dariusza Kaszowskiego. Wierzymy, że przygotuje kilka niespodzianek naszym rywalom zarówno w ataku jak i w obronie.

👉 𝗝𝗮𝗸 𝗻𝗶𝗴𝗱𝘆 𝗱𝗼 𝘁𝗲𝗷 𝗽𝗼𝗿𝘆 potrzebujemy Was drodzy kibice. Zawsze byliście z nami, ale wiemy, że w finale zrobicie to 𝗝𝗔𝗞 𝗡𝗜𝗚𝗗𝗬❗

👉 𝗝𝗮𝗸 𝗻𝗶𝗴𝗱𝘆 𝗱𝗼 𝘁𝗲𝗷 𝗽𝗼𝗿𝘆 Łańcut nie czuł, że jest tak blisko… Zawodnicy, trenerzy, zarząd, władze miasta, sponsorzy, działacze, kibice, sympatycy – jednoczą się ze sobą we wspólnym pragnieniu zwycięstwa.

Mecz cieszy się sporym zainteresowaniem ze strony kibiców. Klub podał, że w przeciągu dwóch godzin przedsprzedaży bilet zakupiło 500 osób.

Spotkania dziś i jutro o 17.30 na Hali MOSiR.

Poprzedni artykułW Krasiczynie trwa 33. edycja konferencji „Europa Karpat”
Następny artykułBieszczadzka majówka. Agresywny niedźwiedź na szlaku
Izabela Pomykała Redaktor naczelna

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj