Strona główna ROPCZYCE Wezwał służby, bo miało dojść do uprowadzenia żony. Był pijany

Wezwał służby, bo miało dojść do uprowadzenia żony. Był pijany

0
Reklama

62-letni mieszkaniec Brzezin odpowie za bezpodstawną interwencję. Mężczyzna wezwał Policję, twierdząc, że jego żona została uprowadzona. Kiedy funkcjonariusze przyjechali na miejsce, okazało się, że osoba, której zgłoszenie dotyczyło, czuje się dobrze i przebywa w sąsiednim pokoju. Mężczyzna za bezpodstawne wezwanie służb został ukarany mandatem.

Do zdarzenia doszło dzisiaj w nocy. Około godz. 2.30 dyżurny ropczyckiej komendy otrzymał zgłoszenie, że w miejscowości Brzeziny została uprowadzona żona zgłaszającego. Jak relacjonował, do zdarzenia doszło około trzy godziny wcześniej, a sprawcą tego czynu miał być jego znajomy. Mężczyzna nie potrafił podać żadnych szczegółowych okoliczności tego zdarzenia. Dyżurny przyjął zgłoszenie, a na miejsce skierował policyjny patrol.

Reklama

Na miejscu mundurowi wyczuli od zgłaszającego alkohol. Szybko okazało się, że nikt nie uprowadził jego żony, która cała i zdrowa przebywała w sąsiednim pokoju. 62 – latek, sprawca fałszywego wezwania został ukarany wysokim mandatem.

Reklama
Poprzedni artykułUkrainiec przewoził niebezpieczne materiały. Miał fałszywe zaświadczenie
Następny artykułSprzedał towar oszustowi. Dzięki szybkiej reakcji nie stracił oszczędności

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj
Captcha verification failed!
Ocena użytkownika captcha nie powiodła się. proszę skontaktuj się z nami!