Strona główna SPORT Ważenie przed XI galą Carpathian Warriors (FOTO, VIDEO)

Ważenie przed XI galą Carpathian Warriors (FOTO, VIDEO)

0
Reklama

XI edycja imprezy Carpathian Warriors w zamierzeniu organizatorów miała odbyć się na stadionie Resovii. Ostatecznie zdecydowano się na Halę ROSiR. Organizacja o tej nazwie powstała w 2014 r., i ma na celu zjednoczenie sportowców mieszanych sztuk walki z regionu Karpat.

W planowanym na sobotę 8 lipca wydarzeniu odbędzie się 14 walk, wśród pojedynków zobaczymy te w formule boks, k1, gołe pięści, MMA. Nowinką będzie udział zawodników z klubów niemieckich.

Reklama

Program walk wygląda następująco:

 • Tymoteusz Jakubowski vs Wiktor Kulesza (BOKS)
 • Szymon Koziński vs Dawid Pańkowski (BOKS)
 • Mateusz Kuś vs Michał Pierzchała (BOKS)
 • Szymon Dębiak vs Hubert Stańczak (BOKS)
 • Michał Akoto-Ampaw vs Jarosław Chokobok (BOKS)
 • Klara Piętak vs Monika Zielińska (MMA)
 • Patryk Krynicki vs Dawid Sęk (K1)
 • Łukasz Kłos vs Altan Bakir (MMA)
 • Gracjan Kęsicki vs Ralf Ranko Djordjevic (MMA)
 • Michał Lis vs Mahdi Ayari (MMA)
 • Mateusz Bieniasz vs Vladimir Aletsukin (MMA)
 • Dawid Pietluch vs Jakub Stachura (MMA)
 • Dawid Sawicki vs Mateusz Kowalski (gołe pięści)
 • Marek Grędysa vs Nikita Passek (MMA)
 • Patryk Ożóg vs Eduard Evdokimov (MMA)

Pod galerią przybliżamy sylwetki wybranych wojowników.

Jako pierwsi do walki staną Kadeci w limicie 75 kg.

Szymon Koziński – Zawodnik reprezentujący Sędziszowski Klub Bokserski „Galicja”. Szymek ma ogromne serce do walki i mimo młodego wieku ma za sobą już poważne starty m.in. na Gali Babilon Boxing Show. Może też poszczycić się brązowym medalem Mistrzostw Polski Młodzików A.D.2021!

Dawid Pankowski – Zawodnik reprezentujący Akademię AW&F. Dawid to aktualny Wicemistrz Polski w limicie wagowym 70 kg! Wywodzący się z Małopolski Fighter ma też na swoim koncie tytuł Wicemistrza Polski Młodzików z 2021 r.

W limicie junior/54 kg

Tymoteusz Jakubowski – Lider Wisłoka Rzeszów, multimedalista Mistrzostw Polski. Człowiek, który w ubiegłym roku wywalczył tytuł Mistrza Polski Juniorów w limicie 48 kg, by w tym sięgnąć po brązowy medal w limicie 54 kg! Dodajmy, Tymek to drugi zawodnik ubiegłorocznego Pucharu Polski U-17!

Wiktor Kulesza – Zawodnik na co dzień reprezentujący Berej Boxing Lublin. Wiktor to aktualny brązowy medalista Mistrzostw Polski Juniorów w limicie wagowym 54 kg. Lublinianin przyjeżdża do Rzeszowa pokazać świetny boks, bo taki go charakteryzuje.

W limicie Senior/60 kg

Michał Akoto-Ampaw – Multimedalista Mistrzostw Polski, aktualny Wicemistrz Polski Seniorów A.D. 2022 oraz brązowy medalista Młodzieżowych Mistrzostw Polski A.D. 2021 i 2022! Michał ma także na swoim koncie zwycięski bój na Gali Carpathian Warriors w ubiegłym roku, kiedy to pokonał klubowego kolegę Kacpra Rzepkę.

Pochodzący z Charkowa, od niedawna dumny Sanoczanin, reprezentujący uznaną markę w świecie sportów walki, czyli TEXOM Samuraj Sanok – Jarosław Chokobok! Sanocki Samuraj to kompletny fighter, świetnie boksujący, doskonały w K1 oraz zaprzyjaźniony z formułą MMA.

W limicie Senior/67 kg

Szymon Dębiak – Lider Wisłoka Rzeszów i brązowy medalista Młodzieżowych Mistrzostw Polski A.D.2022. Pochodzący z Kolbuszowej SuperFighter to uznana marka w bokserskim świecie. To jeden z tych zawodników, z którym nie każdy chce walczyć!

Hubert Stańczak – Zawodnik reprezentujący Włókiennik Łódź. Hubert chce walczyć z Szymonem i to podwójnie! Jest głodny rewanżu, a to gwarancja solidnej walki. Łodzianin ma wielkie serce do boksu, a jego nazwisko jest już znane fanom dyscypliny.

W limicie Senior/80 kg

Mateusz Kuś – Filar Wisłoka Rzeszów, multimedalista Mistrzostw Polski oraz człowiek o ogromnym sercu do walki! W tym roku siłę ciosów SuperFightera odczuwali już zawodnicy na Galach w Głogowie Małopolskim i Nowym Sączu.

Michał Pierzchała – Zawodnik reprezentujący UKS Morsy #Dębica. Michał to ubiegłoroczny brązowy medalista Mistrzostw Polski Juniorów w limicie wagowym 71 kg. Dębiczanin zdążył już w tym roku pokazać, co znaczą jego pięści na Gali Babilon Boxing Show!

Poprzedni artykułMiędzynarodowa akcja Bieszczadzkiego Oddziału SG, CBŚP, KAS oraz słowackich i czeskich służb
Następny artykułRzeszów: Wieczornica Pamięci w 80 rocznicę Rzezi Wołyńskiej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj
Captcha verification failed!
Ocena użytkownika captcha nie powiodła się. proszę skontaktuj się z nami!