Strona główna RZESZÓW Walka bokserska Różańśki-Szpilka znowu przełożona. Odbędzie się z kibicami

Walka bokserska Różańśki-Szpilka znowu przełożona. Odbędzie się z kibicami

0
Reklama

Wczoraj rząd ogłosił kalendarz luzowania restrykcji. Od 29 maja na wydarzeniach sportowych będzie mogła być obecna publiczność z zajęciem 50% miejsc. Z tej racji przełożono po raz kolejny walkę bokserską Łukasz Różański- Artur Szpilka.

Starcie miało odbyć się wstępnie 9 maja, później przełożono je na 22 maja, a wczoraj zapadła decyzja, że walka ostatecznie będzie miała miejsce 30 maja. W wydarzeniu wziąć będą mogli udział kibice.

Reklama

Jest pomysł, żeby przełożyć galę na 30 maja, po to, żeby móc częściowo zapełnić halę. Właśnie dowiedzieliśmy się, że od 29 maja będzie można organizować galę z 50-procentową widownią – powiedział Andrzej Wasilewski, szef grupy Knockout Promotions, która będzie organizować galę w Rzeszowie. – Najbardziej niezadowoleni z tego pewnie są sami nasi bohaterowie gali. Pewnie przeklęli pod nosem, bo to dla nich kolejne 8 dni, ale sport to przede wszystkim kibice i doping. Jestem staroświecki, ale sport to dla mnie kibice.

W środę wieczorem odbyła się konferencja udziałem organizatora i zawodników, którzy wystąpią w Rzeszowie. Wzięli w niej udział główni bohaterowie wieczoru: Łukasz Różański i Artur Szpilka, a także inni pięściarze, którzy 30 maja wystąpią na Podpromiu: Adam Balski, Damian Kiwior, Mateusz Masternak i Paweł Stępień.

Reklama

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj
Captcha verification failed!
Ocena użytkownika captcha nie powiodła się. proszę skontaktuj się z nami!