Strona główna POLITYKA Waldemar Kotula rezygnuje ze startu. Poparł Marcina Warchoła

Waldemar Kotula rezygnuje ze startu. Poparł Marcina Warchoła

0
Reklama

Podczas konferencji Waldemar Kotula, ubiegający się o fotel prezydenta Rzeszowa z ramienia Porozumienia, poinformował o rezygnacji ze startu i poparł kandydaturę dr hab. Marcina Warchoła.

Podjąłem decyzję o rezygnacji ze startu w wyborach. Uznałem, że moje postulaty zrealizuje dr hab. Marcin Warchoł, który ma większe szanse na wygranie tych wyborów – podkreślił Waldemar Kotula. – Zawarliśmy porozumienie programowe, serdecznie życzę powodzenia panu Marcinowi Warchołowi – dodał.

Ogromnie dziękuję za poparcie, jakiego udzielił mi pan radny Waldemar Kotula, połączyła nas gama ważnych projektów dla miasta, takich jak Szpital Kliniczny Uniwersytecki, program dla osiedli, program mieszkaniowy czy ZOO – podkreślił dr hab. Marcin Warchoł.

Reklama

Dziękuję panu Waldemarowi Kotuli za przekazanie głosów na rzecz pana ministra Marcina Warchoła. My z panem ministrem współpracujemy już ponad 3 lata i wspólnie załatwiliśmy już wiele spraw zależnych od rządu – powiedział z kolei wieloletni prezydent Rzeszowa, Tadeusz Ferenc. – Zwracam się do mieszkańców Rzeszowa, kochani mieszkańcy: głosujcie na pana Marcina Warchoła! To bardzo dobry kandydat! – dodał Tadeusz Ferenc.

Oznacza to, że dr hab. Marcin Warchoł jest obecnie kandydatem popieranym już oficjalnie przez dotychczasowego prezydenta Rzeszowa Tadeusza Ferenca, a także dwóch dotychczasowych kandydatów na prezydenta – Macieja Masłowskiego oraz Waldemara Kotulę.

Jeszcze kilka dni temu Waldemar Kotula w rozmowie z telewizją Patriotyczne Podkarpacie deklarował, że jeśli będzie taka wola polityczna to jest skłonny zrezygnować ze startu:

Reklama

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj
Captcha verification failed!
Ocena użytkownika captcha nie powiodła się. proszę skontaktuj się z nami!