Strona główna WIADOMOŚCI Walczył o przetrwanie biznesu. Zginął w wypadku. Pomóż jego rodzinie!

Walczył o przetrwanie biznesu. Zginął w wypadku. Pomóż jego rodzinie!

17877
0

Tydzień temu informowaliśmy o śmiertelnym wypadku na drodze między Brzózą Królewską, a Wólką Niedźwiedzką. Jak się okazało w tym zdarzeniu zginął Dominik Grabas, czyli właściciel rzeszowskiego pubu „Piwnica”, który niedawno otworzył swój biznes w ramach akcji #otwieraMY.

Dominik Grabas zabierał głos w imieniu przedsiębiorców podczas relacjonowanej przez nas konferencji Konfederacji na rzeszowskim rynku. Opowiedział wtedy o trudnej sytuacji finansowej w jakiej się znalazł i braku pomocy od państwa co zmusza go do otwarcia swojego pubu „Piwnica”.

Dominik Grabas zostawił żonę i ośmiomiesięczną córeczkę. Przedstawiciele Konfederacji poinformowali o akcji wsparcia dla rodziny tragicznie zmarłego przedsiębiorcy:

Dominik Grabas właściciel Pub Piwnica w Rzeszowie- jeden z pierwszych restauratorów który dołączył na Podkarpaciu do…

Opublikowany przez Tomasz Buczek Środa, 17 lutego 2021

Jak piszą inicjatorzy zbiórki:

Dominik Grabas rozpoczął odważną walkę o byt swojej rodziny i jako pierwszy w Rzeszowie otworzył swój lokal pomimo bezprawnych zakazów rządu. Po 2 tygodniach działania pizzeria zaczęła powoli wychodzić z długów. Gdy wszystko zaczęło się układać, nagle doszło do ogromnej tragedii. 10 lutego 2021 Dominik zginął w wypadku samochodowym, zostawiając żonę i ośmiomiesięczną córeczkę. 

Dominik prowadząc swój lokal był jedynym żywicielem rodziny. Obecnie nie wiadomo co będzie dalej z pizzerią. A żona i córeczka pozostają bez środków do życia. Pomóżmy rodzinie Dominika, który stał się twarzą i bohaterem akcji #otwieraMy i #PodkarpackieVeto. 

Jeśli chcesz pomóc wejdź w poniższy link:

https://pomagam.pl/t9wtkr?fbclid=IwAR0SgD9Cnu_mN7avKQpcEX5PxtWIQB10EAuasP5RQScpfGShelv_RGNxQyI

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here