Strona główna BIESZCZADY Wakacje z Konfederacją na Podkarpaciu. Dziś nad Soliną

Wakacje z Konfederacją na Podkarpaciu. Dziś nad Soliną

0

Liderzy Konfederacji pojawili się na Podkarpaciu. Dziś prawicowa partia organizuje spotkanie przy zaporze w Solinie.

Wakacje z Konfederacją to ogólnopolska trasa posłów i liderów Konfederacji, którzy spotykają się z obywatelami i promują program #PolskaNaNowo, który opiera się na 5 filarach:

1. niskie i proste podatki,

2. sprawna i dostępna służba zdrowia,

3. nowoczesna edukacja,

4. niższe koszty życia,

5. państwo prawa

Konfederaci w okresie letnim odwiedzają miejsca wypoczynku Polaków, by w luźnej formie spotkać się i porozmawiać z wyborcami. Jak piszą:

Jesteśmy nad morzem, na Mazurach i w górach. Blisko 30 miejscowości, łącznie około 50 wydarzeń, a wszystko w luźnej, przyjemnej atmosferze. Wystąpienia naszych polityków, atrakcje dla najmłodszych, wspólne spacery, turnieje siatkówki, imprezy integracyjne czy nawet rejs. To doskonała okazja, żeby spotkać się i porozmawiać z politykami Konfederacji oraz zapoznać się z naszym nowym programem odbudowy Polski po lockdownie. Weź udział w wydarzeniu, zaproś swoją rodzinę i znajomych, przyjdź na spotkanie!

Na spotkaniu przy zaporze w Solinie będzie można spotkać: Konrada Berkowicza, Grzegorza Brauna, Annę Bryłkę, Jakuba Kalusa, Dobromira Sośnierza, Krzysztofa Tuduja, Witolda Tumanowicza i Michała Urbaniaka. Początek wydarzenia o 18.

W ramach „Wakacji z Konfederacją” nad Soliną pojawią się również działacze Młodzieży Wszechpolskiej. Wszechpolacy zapraszają na #AkcjaIntegracja:

Jutro miejscem spotkania Konfederatów będzie ośrodek rekreacyjny „Przystanek Kwiatowa” w Jaśle. Początek wydarzenia o 16.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here