Strona główna KOLBUSZOWA W pożarze stracili dorobek życia. Trwa zbiórka na pomoc

W pożarze stracili dorobek życia. Trwa zbiórka na pomoc

0
Reklama

Kilka dni temu pisaliśmy o tragicznym pożarze w Nowej Wsi k. Kolbuszowej. Mieszkańcy jednego z gospodarstw stracili w pożarze dorobek życia. Mimo, iż im na szczęście nic się nie stało, ogień strawił stodołę, stajnię, ciągnik, maszyny rolnicze, a żywcem spłonęło kilkadziesiąt kur i cztery krowy.

W sieci ruszyła zbiórka na pomoc pogorzelcom.

Reklama

Nazywam się Zofia Bryk i wraz z moim mężem Józefem w nocy z 3 na 4 listopada 2022 roku ponieśliśmy ogromne dla nas straty wskutek pożaru w naszym gospodarstwie. Ogień strawił doszczętnie budynki gospodarcze oraz ich wyposażenie, czyli między innymi traktor, motocykl, sprzęt gospodarczy, nasze zbiory oraz drewno na opał. Żywioł odebrał życie rownież naszym zwierzętom gospodarczym. Żywcem spłonęły cztery krowy i kilkadziesiąt kur.

Pożar wyrządził nam wiele strat materialnych i zniszczył wszystko w co wkładaliśmy wiele ciężkiej pracy i energii. Los postawił nas w trudnej sytuacji, dlatego będziemy ogromnie wdzięczni za każdą okazaną nam pomoc. I już teraz z całego serca dziękujemy wszystkim, którzy zechcą podać nam pomocną dłoń.– podają na stronie zrzutki.

Celem jest zebranie 30 000 złotych, zebrano ponad 7 tysięcy.

Reklama
Poprzedni artykułUkrainka legalizowała pobyt fałszywymi stemplami
Następny artykuł33-latek nie dawał spokoju koleżance. Trafił do aresztu za stalking

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj
Captcha verification failed!
Ocena użytkownika captcha nie powiodła się. proszę skontaktuj się z nami!