Strona główna JASŁO W piżamie i pantoflach spacerował po ulicy. Oddalił się ze szpitala

W piżamie i pantoflach spacerował po ulicy. Oddalił się ze szpitala

0
Reklama

Ratowanie życia i zdrowia ludzkiego wpisane jest w kanon policyjnego zawodu. Jasielscy funkcjonariusze pomogli mężczyźnie, który oddalił się ze szpitala. Dzięki interwencji policjantów, 73-latek bezpiecznie wrócił na oddział, gdzie pozostał pod opieką specjalistów.

W poniedziałek po godz. 20, dyżurny jasielskiej komendy otrzymał zgłoszenie o mężczyźnie, który w samej piżamie ma iść ul. Lwowską w Jaśle. Na miejsce zostali skierowani policjanci z referatu patrolowo-interwencyjnego, którzy rozpoczęli poszukiwania mężczyzny. Zauważyli go na ul. Kazimierza Wielkiego. Faktycznie ubrany był jedynie w piżamę, a na stopach miał pantofle.

Reklama

Starszy mężczyzna nie potrafił wyjaśnić, w jaki sposób znalazł się na ulicy, nie wiedział jak się nazywa, ani gdzie mieszka. Wypowiadał się niespójnie i bełkotliwie. Funkcjonariusze zauważyli na jego ręce opaskę z danymi i ustalili, że oddalił się z jasielskiego szpitala. Policjanci pomogli zziębniętemu mężczyźnie, zaopiekowali się nim i ogrzali. Dzięki temu mężczyzna uspokoił się. Następnie został przekazany personelowi szpitalnemu, który zajął się 73-latkiem.

Jeśli widzimy osoby, których zachowanie nas zaniepokoi lub ich zdrowie, czy nawet życie może być zagrożone, bez wahania poinformujmy odpowiednie służby dzwoniąc pod numer alarmowy 112.

Poprzedni artykułWilk zaatakował i ranił mężczyznę?
Następny artykułPijany na rowerze niemal nie doprowadził do wypadku

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj
Captcha verification failed!
Ocena użytkownika captcha nie powiodła się. proszę skontaktuj się z nami!