Strona główna BRZOZÓW W niedzielę wyścig kolarski – szykują się utrudnienia

W niedzielę wyścig kolarski – szykują się utrudnienia

0

W niedzielę na terenie powiatu rzeszowskiego, brzozowskiego i strzyżowskiego odbędzie się „II Wyścig w Kolarstwie Szosowym – Klasyk Podkarpacki o Puchar Marszałka Województwa Podkarpackiego”.


Na terenie powiatu rzeszowskiego trasa wyścigu będzie przebiegać – od Lubeni, gdzie rozpocznie się wyścig, drogą gminną nr 108608R, następnie droga powiatową nr 1411R przez Straszydle, Lecką, Białkę, Błażową Górną do Błażowej. Zawodnicy przejadą przez Błażową ulicami Pułaskiego, Partyzantów i 3-go Maja. Dalej peleton przejedzie drogą powiatową nr 1422R przez Kąkolówkę do drogi wojewódzkiej nr 884, gdzie w miejscowość Ujazd zawodnicy wjadą na teren powiatu brzozowskiego. Drogi, którymi poruszać się będą kolarze zostaną zamknięte dla ruchu w godz. 12.20 – 13.30.
W godz. 14.10 – 15.30 zamknięty będzie odcinek drogi 1411R od Straszydla do Lubeni do drogi 10861R, gdzie nastąpi koniec wyścigu.
Podczas przejazdu kolarzy, policjanci i inne służby zabezpieczające wyścig będą chwilo blokować dla ruchu mijane przez zawodników skrzyżowania.

Poprzedni artykułMieszkaniec Tarnobrzega rozpowrzechniał dziecięcą pornografię
Następny artykułOstrzeżenia przed burzami z gradem 18-07-2020
Izabela Pomykała Redaktor naczelna