Strona główna WIADOMOŚCI W maju wznowione zostają egzaminy na prawo jazdy

W maju wznowione zostają egzaminy na prawo jazdy

0
Reklama

Mamy dobre wieści dla osób oczekujących na egzaminy na prawo jazdy. Wojewódzkie Ośrodki Ruchu Drogowego w maju wznawiają działalność.


Od 14 marca zawieszone były państwowe egzaminy na prawo jazdy. Dowiedzieliśmy się, że już w maju wszystkie cztery podkarpackie Wojewódzkie Ośrodki Ruchu Drogowego w Rzeszowie, Przemyślu, Krośnie i Tarnobrzegu wznawiają swoją działalność. We wszystkich ma nastąpić wspólny start.
Ośrodki przygotowują się na wznowienie działania.„Konsultujemy się w tek sprawie z inspekcją sanitarną i czekamy na konkretne wytyczne, co do zasad bezpieczeństwa podczas egzaminów. Na pewno nie będzie to łatwe i trzeba będzie spełnić mnóstwo dodatkowych wymogów, ale jestem przekonany, że poradzimy sobie z tym zadaniem” – mówi dyrektor WORD w Krośnie, Ryszard Siepietowski.
Po wznowieniu działań WORD-ów wszystkie będą musiały dostosować się do obowiązujących zasad sanitarnych. W salach komputerowych, gdzie kursanci rozwiązują egzamin teoretyczny będzie mogło zapewne przebywać o połowę mniej osób niż stanowisk z komputerem. Samochody będą dezynfekowane, a liczba osób w ośrodkach będzie musiała zostać ograniczona.
 

Reklama
Poprzedni artykułKolejna ofiara na drodze. Śmiertelne potrącenie rowerzystki
Następny artykułKolejne komputery mogą trafić do najbardziej potrzebujących uczniów