Strona główna JAROSŁAW W Jarosławiu rusza SMAP 2022. Będą utrudnienia w ruchu

W Jarosławiu rusza SMAP 2022. Będą utrudnienia w ruchu

0
Reklama

W sobotę 23 kwietnia br. na terenie Jarosławia wystąpią utrudnienia w ruchu w związku z odbywającym się Spotkaniem Młodych Archidiecezji Przemyskiej 2022. W tym dniu ulicami miasta odbędzie się przemarsz wiernych uczestniczących w procesji. Przemarsz rozpocznie się z Placu Piotra Skargi około godz. 18.30. Kierujących i uczestników prosimy o stosowanie się do poleceń funkcjonariuszy zabezpieczających trasę przemarszu.

W sobotę, 23 kwietnia br. wystąpią utrudnienia w ruchu pojazdów na terenie miasta, w związku z przemarszem wiernych uczestniczących w procesji. Trasa przemarszu obejmuje ulice: Plac Piotra Skargi, ul. Ks. Bronisława Fili, ul. Świętojańska, ul. Lubelska, Plac Mickiewicza, ul. 3-go Maja, ul. Przemyska, ul. Jana III Sobieskiego, ul. Rynek, ul. Spytka z Jarosławia, ul. Ks. Bronisława Fili, Plac Piotra Skargi. Rozpoczęcie przemarszu planowane jest na godz. 18.30.

Reklama

Na trasie przemarszu zabezpieczenie poszczególnych odcinków prowadzą jarosławscy policjanci. Prosimy uczestników i kierujących o zachowanie szczególnej ostrożności oraz stosowanie się do poleceń funkcjonariusz

Poprzedni artykułNowy biskup w Ekwadorze, pochodzi z diecezji rzeszowskiej
Następny artykułBilety na mecz Stali Mielec z Legią Warszawa wyprzedane

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj
Captcha verification failed!
Ocena użytkownika captcha nie powiodła się. proszę skontaktuj się z nami!