Strona główna PRZEWORSK W czasie interwencji u awanturnika, wykryto doniczki z konopiami i susz

W czasie interwencji u awanturnika, wykryto doniczki z konopiami i susz

0
Reklama

Podczas interwencji domowej policjanci z Komisariatu Policji w Kańczudze ujawnili narkotyki. Mundurowi zatrzymali 34-latka, a zarazem właściciela środków odurzających. Mężczyzna trafił do policyjnego aresztu. Grozi mu kara do 3 lat pozbawienia wolności.

Do zatrzymania mężczyzny doszło podczas interwencji domowej w miejscowości Kańczuga. W piątek po godz. 21, do dyżurnego przeworskiej jednostki zadzwonił mężczyzna prosząc o pomoc, w związku z awanturującym się synem swojej partnerki.

Reklama

Na miejscu policjanci ustalili, że pomiędzy zgłaszającym, a 34-letnim mężczyzną, doszło do sprzeczki i szarpaniny. W trakcie wykonywanych czynności, uwagę mundurowych wzbudziło nerwowe zachowanie 34-latka, wobec którego podejmowali interwencję oraz charakterystyczny zapach, mogący świadczyć o obecności w mieszkaniu nielegalnych substancji.

Podczas przeszukania, policjanci ujawnili i zabezpieczyli 30 doniczek, w których rosły nielegalne rośliny, 2 szklane ampułki oraz słoik z suszem roślinnym. Wstępne badania testerem narkotykowym wykazały, że zabezpieczone substancje to marihuana.

Funkcjonariusze sprawdzili stan trzeźwości 34-latka, alkomat wykazał ponad pół promila alkoholu w jego organizmie. Mężczyzna został zatrzymany i doprowadzony do policyjnego aresztu.

Mieszkaniec powiatu przeworskiego usłyszał już zarzut posiadania środków odurzających.  Grozi mu kara do 3 lat pozbawienia wolności.

Reklama

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj
Captcha verification failed!
Ocena użytkownika captcha nie powiodła się. proszę skontaktuj się z nami!