Strona główna RZESZÓW Uwaga! Utrudnienia na drogach w Rzeszowie!

Uwaga! Utrudnienia na drogach w Rzeszowie!

0
Reklama

W sobotę i niedzielę w Rzeszowie odbędą się zawody w Triathlonie. Zawody składają się z trzech dyscyplin sportowych – pływania, jazdy rowerem i biegu. Odcinki rowerowe zawodów przebiegały będą ulicami Rzeszowa, które całkowicie będą zamknięte dla ruchu.

W sobotę odbędzie się impreza pod nazwą „Puchar Europy w Triathlonie – Rzeszów 2022”. Trasa wyścigu kolarskiego przebiegać będzie:

Reklama
  • Start kąpielisko „Żwirownia” w kierunku południowym do ul. Kwiatkowskiego (wjazd na ul. Kwiatkowskiego w kierunku ul. Jana Pawła II – nawrót na wysokości ul. Piaskowej,
  • powrót ul. Kwiatkowskiego, skręt w ul. Strażacką – nawrót przed ul. Graniczną,
  • powrót ul. Strażacką, skręt w prawo w ul. Kwiatkowskiego – nawrót w rejonie ul. Zakładowej
  • powrót ul. Kwiatkowskiego, skręt w ul. Grabskiego, po 50 m nawrót, a następnie skręt w prawo w kierunku kąpieliska „Żwirownia”.

Impreza zaplanowana jest w godz. od 11.00 do 20.00 – ulice na których odbywać się będą przejazdy, będą zamknięte dla ruchu. Ruch lokalny na trasie wyścigu będzie możliwy podczas przerw technicznych, które zaplanowane są w godz.: 12.30-13.00, 15.00-16.00, 17.30-18.00.

W niedzielę odbędzie się druga cześć imprezy, podczas której odbędą się dwa wyścigi kolarskie. Supersprint Pucharu Polski i wyścig kolarski w Mistrzostw Polski w Triathlonie. Wyścig kolarski Supersprint Pucharu Polski przeprowadzony zostanie w godz. od 11.00 do 12.00. Jego trasa przebiegać będzie:

  • Start kąpielisko „Żwirownia” w kierunku południowym do ul. Kwiatkowskiego (wjazd na ul. Kwiatkowskiego na wysokości ul. Koło),
  • ul. Kwiatkowskiego w kierunku ul. Jana Pawła II –nawrót na ul. Budziwojskiej – powrót tą samą trasą,

Wyścig kolarski Mistrzostw Polski w Triathlonie przeprowadzony zostanie w godz. od 12.00 do 15.30, jego trasa przebiegać będzie:

  • Start kąpielisko „Żwirownia” w kierunku południowym do ul. Kwiatkowskiego (wjazd na ul. Kwiatkowskiego na wysokości ul. Koło),
  • ul. Kwiatkowskiego w kierunku ul. Jana Pawła II do ul. Budziwojskiej
  • skręt w prawo w ul. Budziwojska do ul. Podleśnej,
  • skręt w lewo w ul. Podleśną do granicy administracyjnej Rzeszowa, nawrót, a następnie powrót tą sama trasą.

Ulice na których odbywać się będą wyścigi rowerowe, będą zamknięte dla ruchu. Nad bezpieczeństwem uczestników zawodów czuwać będą policjanci ruchu drogowego.

Poprzedni artykułStrażacy wyłowili z Sanu ciało. To poszukiwana kobieta
Następny artykułIMGW ostrzega: W sobotę silny deszcz i burze z gradem

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj
Captcha verification failed!
Ocena użytkownika captcha nie powiodła się. proszę skontaktuj się z nami!