Strona główna JASŁO Ustalono sprawców brutalnego pobicia

Ustalono sprawców brutalnego pobicia

0
Reklama

Jasielscy funkcjonariusze ustalili sprawców pobicia młodego mężczyzny, do którego doszło w lutym. Zdarzenie miało miejsce w Jaśle na ul. Wojska Polskiego przed jednym z lokali. W wyniku pobicia pokrzywdzony doznał bardzo poważnych obrażeń. Odpowiedzialni za ten czyn mężczyźni, za swoje zachowanie będą teraz odpowiadać przed sądem.

11 lutego ok. godz. 3 w nocy do Komendy Powiatowej Policji w Jaśle zgłosił się młody mężczyzna, który zawiadomił, że został pobity.

Reklama

Do zdarzenia miało dojść w Jaśle na ul. Wojska Polskiego, przed jednym z lokali, gdzie organizowane są dyskoteki. Mężczyzna oświadczył, że w momencie, kiedy opuszczał budynek wraz ze swoją dziewczyną został zaatakowany przez grupę osób. Sprawcy zaczęli zadawać mu uderzenia, a kiedy się przewrócił zaczęli kopać go po głowie. Rannemu mężczyźnie starała się pomóc jego dziewczyna oraz matka, która pojawiła się na miejscu. Bezskutecznie próbowały odciągnąć agresorów. Kiedy mężczyźni przestali zadawać uderzenia, oddalili się z miejsca zdarzenia.

21-latek z bardzo poważnymi obrażeniami trafił do szpitala.

Ustaleniem odpowiedzialnych za pobicie zajęli się funkcjonariusze z wydziału kryminalnego jasielskiej komendy. Przesłuchali świadków i zabezpieczyli monitoring. Intensywna praca oraz zgromadzony materiał dowodowy pozwolił na postawienie zarzutów dwóm mieszkańcom Jasła w wieku 25 i 27 lat.

Mężczyźni złożyli wyjaśnienia i nie przyznali się do zarzucanych im czynów. Teraz o ich dalszym losie zadecyduje jasielski sąd.

Reklama
Poprzedni artykułIMGW ostrzega: Burze z gradem i gwałtowne wzrosty stanu wód
Następny artykułNastolatki odpowiedzą za kradzieże kosmetyków i ubrań

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj