Strona główna KOLBUSZOWA Uratowali przed tragedią starszego mężczyznę

Uratowali przed tragedią starszego mężczyznę

0
Reklama

Wczoraj po godz. 17, policjanci z wydziału kryminalnego, jadący ul. Plac Wolności w Kolbuszowej, zwrócili uwagę na starszego mężczyznę. Senior miał problemy z poruszaniem się, a jego zachowanie wskazywało, że nie wie gdzie się znajduje i może potrzebować pomocy. Funkcjonariusze zatrzymali się i zaczęli z nim rozmawiać. Starszy mężczyzna wypowiadał tylko pojedyncze słowa, nie potrafił powiedzieć, gdzie mieszka i co robi w tym miejscu. Policjanci udzielili mu schronienia w radiowozie. W trakcie rozmowy, mężczyzna powtarzał słowa wskazujące, że mógł być w jednej z placówek medycznych w Kolbuszowej.

Idący tym tropem, policjanci wspólnie z mężczyzną pojechali do jednego ze szpitali. Jak się okazało, 78-latek był w tej placówce na zabiegu medycznym i miał oczekiwać na transport, który odwiezie go do domu. Niezauważony przez personel wyszedł ze szpitala.  

Reklama

Dzięki reakcji i pomocy policjantów, starszy mężczyzna szczęśliwie wrócił do miejsca zamieszkania.

To nie jedyne poszukiwania, które prowadzili wczoraj policjanci z Kolbuszowej. Funkcjonariusze wydziału kryminalnego odnaleźli również nastolatkę, której zaginięcie, wczoraj rano, zgłosiła rodzina. Natychmiast podjęte czynności doprowadziły do szybkiego ustalenia miejsca pobytu nastolatki. Kilka godzin później, została odnaleziona, na terenie pobliskiego powiatu. Cała i zdrowa wróciła pod opiekę rodziny.

Reklama
Poprzedni artykułW Przemyślu zmodernizowano dwa dziecięce oddziały
Następny artykułRozbito grupę podających się za pracowników banków i okradających klientów

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj
Captcha verification failed!
Ocena użytkownika captcha nie powiodła się. proszę skontaktuj się z nami!