Strona główna JAROSŁAW Ukrywał się przed odbyciem kary. Policjantom podał dane brata

Ukrywał się przed odbyciem kary. Policjantom podał dane brata

0
Reklama

Jarosławscy kryminalni zatrzymali mężczyznę poszukiwanego listem gończym wydanym przez Sąd Rejonowy w Jarosławiu. 33-latek od jakiegoś czasu ukrywał się przed organami ścigania. Policjanci zatrzymali go na terenie powiatu przeworskiego. Zgodnie z dyspozycją sądu, trafił do zakładu karnego.

Policjanci z wydziału kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Jarosławiu prowadzili poszukiwania mężczyzny, za którym Sąd Rejonowy w Jarosławiu wydał list gończy. 33-letni mieszkaniec Radymna poszukiwany był do odbycia kary za jazdę w stanie nietrzeźwości. Od jakiegoś czasu ukrywał się przed wymiarem sprawiedliwości. Kryminalni badali każdy trop, który mógł ich doprowadzić do mężczyzny.

Reklama

Ostatnie ustalenia pozwoliły im wytypować miejsce, gdzie poszukiwany może przebywać. Miał pracować na budowie, na terenie powiatu przeworskiego. Wczoraj rano policjanci „odwiedzili” teren budowy. W trakcie legitymowania, mężczyzna chciał wprowadzić w błąd funkcjonariuszy, podając dane swojego brata. To jednak mu się nie udało. Funkcjonariusze zatrzymali 33-latka, który zgodnie z dyspozycją Sądu Rejonowego w Jarosławiu trafił do zakładu karnego.

Reklama
Poprzedni artykułZostawił saszetkę z dokumentami w WC. Złodziej wpadł w ręce policji
Następny artykułNawiedzone miejsca na Podkarpaciu [VIDEO]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj