Strona główna WIADOMOŚCI Ukrainiec musi opuścić Polskę

Ukrainiec musi opuścić Polskę

0
Reklama

14 października policjanci ze Stalowej Woli kontrolowali 32-letniego obywatela Ukrainy. Cudzoziemiec miał na swoim koncie kilka wyroków za nieprzestrzeganie polskiego prawa.

Sprawę przejęli funkcjonariusze SG z placówki w Rzeszowie-Jasionce, którzy podczas dalszych ustaleń ujawnili w rzeczach cudzoziemca fałszywe, ukraińskie prawo jazdy. Mężczyzna chciał kupić samochód i poruszać się nim pomimo orzeczonego zakazu prowadzenia pojazdów. Przyznał się do planu wykorzystania nieprawdziwego dokumentu i dobrowolnie poddał karze grzywny w kwocie 2 tys. zł.

Reklama

Z uwagi na zagrożenie bezpieczeństwa i porządku publicznego cudzoziemiec otrzymał decyzję o zobowiązaniu do powrotu, a także 6-letni zakaz wjazdu do państw Schengen. Po zakończonych czynnościach został doprowadzony pod konwojem funkcjonariuszy SG do granicy polsko-ukraińskiej.

Reklama

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj
Captcha verification failed!
Ocena użytkownika captcha nie powiodła się. proszę skontaktuj się z nami!