Strona główna JASŁO Ukradła torebkę i udawała, że ją znalazła

Ukradła torebkę i udawała, że ją znalazła

0
Reklama

W ubiegłym tygodniu, policjanci z referatu patrolowo – interwencyjnego, zostali skierowani do jednego ze sklepów odzieżowych na ul. Kazimierza Wielkiego w Jaśle, gdzie miało dojść do kradzieży.

Zgłaszająca oświadczyła, że podczas robienia zakupów w sklepie, zostawiła swoją torebkę na jednym z wieszaków. Po wyjściu ze sklepu zorientowała się, że nie ma jej przy sobie. W sklepie także jej nie znalazła. W torebce miał znajdować się portfel z gotówką, dokumenty, smartfon, złote kolczyki, artykuły spożywcze i kosmetyki.

Reklama

W trakcie interwencji do policjantów oraz zgłaszającej, podeszła kobieta, która oświadczyła, że znalazła torebkę. Wewnątrz niej, brakowało jednak pieniędzy, złotych kolczyków, kosmetyczki oraz artykułów spożywczych. Po sprawdzeniu monitoringu, okazało się, że to właśnie ta kobieta zabrała torebkę. Do sklepu wróciła w zmienionej odzieży, pozorując jej odnalezienie. 66-latka przyznała się do kradzieży.

Następnie, jasielscy kryminalni udali się z 66-latką do miejsca jej zamieszkania, gdzie ujawnili brakujące przedmioty. Zostały one oddane pokrzywdzonej.

O tym jaką karę poniesie teraz mieszkanka Jasła, zadecyduje sąd.

Reklama
Poprzedni artykułŚwiadkowie zatrzymali kompletnie pijanego kierowcę
Następny artykułZostał oszukany metodą „na policjanta”

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj
Captcha verification failed!
Ocena użytkownika captcha nie powiodła się. proszę skontaktuj się z nami!