Strona główna TARNOBRZEG Uciekł ze szpitala, skoczył z 3. piętra i doznał poważnych obrażeń

Uciekł ze szpitala, skoczył z 3. piętra i doznał poważnych obrażeń

0
Reklama

Wczoraj w Nowej Dębie doszło do dramatycznego zdarzenia. Jeden z pacjentów nowodębskiego szpitala oddalił się ze szpitala. Personel powiadomił o tym fakcie policję. 63-latek przebywał na oddziale psychiatrycznym.

Policja, tuż po przyjęciu zgłoszenia, rozpoczęła poszukiwania zaginionego. Przeszukano rosnący z pobliżu las, jednak nie znaleziono tam mężczyzny. Chwilę później funkcjonariusze otrzymali zgłoszenie, że ktoś wyskoczył z wysokości trzeciego piętra budynku, w którym mieści się Urząd Miasta i Gminy Nowa Dęba. Po przyjeździe na miejsce, policja potwierdziła, że to poszukiwany.

Reklama

Po dotarciu na miejsce policji, 63-latek był przytomny, jednak prawdopodobnie doznał poważnych obrażeń, które były skutkiem upadku z dużej wysokości. Do Nowej Dęby wezwano śmigłowiec LPR, który z bazy HEMS w Sanoku lądował na stadionie sportowym w Nowej Dębie.

63-latek z podejrzeniem urazu kręgosłupa i obrażeń narządów wewnętrznych, został przetransportowany do Klinicznego Szpitala Wojewódzkiego nr 2 w Rzeszowie.

Trwa śledztwo ws. ucieczki ze szpitala i prawdopodobnie próby samobójczej mężczyzny.

Poprzedni artykułŚmiertelny wypadek podczas prac polowych
Następny artykułUstalono, kto strzelał z wiatrówki do psa

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj
Captcha verification failed!
Ocena użytkownika captcha nie powiodła się. proszę skontaktuj się z nami!