Strona główna RZESZÓW Uciekł z wypadku, ciężarówka leżała na boku. Był pijany

Uciekł z wypadku, ciężarówka leżała na boku. Był pijany

0
Reklama

Policjanci wyjaśniają okoliczności zdarzenia drogowego, do którego doszło wczoraj w Nowym Kamieniu. Kierujący samochodem ciężarowym stracił panowanie nad pojazdem, w wyniku czego auto przewróciło się na bok. Kierowca oddalił się z miejsca zdarzenia. Policjanci zatrzymali go, a badanie wykazało, że był pijany.

Do zdarzenia doszło wczoraj około godz. 12.15 w Nowym Kamieniu. Jak ustalili interweniujący na miejscu policjanci, kierujący ciężarowym manem stracił panowanie nad pojazdem doprowadzając do jego wywrócenia na bok. Jak wynikało z relacji świadków kierowca samochodu wydostał się z kabiny i oddalił się w kierunku pobliskich łąk.

Reklama

Policjanci ustalili jego rysopis. Następnie sprawdzili okolicę i po kilkudziesięciu minutach zatrzymali mężczyznę odpowiadającego rysopisowi. Okazał się nim 35-letni mieszkaniec powiatu leżajskiego. Mężczyzna został rozpoznany przez świadków.

Przeprowadzone badanie wykazało u niego niemal 3 promile. Policjanci zatrzymali jego prawo jazdy i dowód rejestracyjny samochodu, a 35-latka izolowali w izbie wytrzeźwień. Teraz grozi mu odpowiedzialność za kierowanie samochodem w stanie nietrzeźwości. Jest to przestępstwo zagrożone karą do 2 lat pozbawienia wolności.

Reklama

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj
Captcha verification failed!
Ocena użytkownika captcha nie powiodła się. proszę skontaktuj się z nami!