Strona główna KOLBUSZOWA Uciekał motocyklem przed policją. Wjechał w pole i wywrócił się

Uciekał motocyklem przed policją. Wjechał w pole i wywrócił się

0
Reklama

Za niezatrzymanie się do kontroli drogowej oraz kierowanie w stanie nietrzeźwości, odpowie 43-letni mieszkaniec powiatu kolbuszowskiego. Uciekający przed policyjnym radiowozem motorowerzysta wjechał na pole rolne i przewrócił się. Badanie stanu trzeźwości wykazało, że miał ponad 2 promile alkoholu.

Wczoraj około godz. 15.30, kolbuszowscy policjanci z referatu ruchu drogowego, patrolując miejscowość Zielonka, postanowili zatrzymać do kontroli drogowej motorowerzystę. Przy użyciu sygnałów świetlnych i dźwiękowych nakazali kierowcy zatrzymanie pojazdu. Na widok radiowozu mężczyzna zjechał z drogi między pobliskie zabudowania, a następnie wjechał na pole rolne, gdzie na mokrej nawierzchni stracił panowanie nad pojazdem i wywrócił się.

Reklama

Funkcjonariusze wylegitymowali mężczyznę. 43-letni mieszkaniec powiatu kolbuszowskiego został przebadany na stan trzeźwości. Alkomat wskazał w organizmie 43-latka 2,46 promila alkoholu w jego organizmie.

Ponieważ w trakcie czynności, mężczyzna zaczął uskarżać się na ból nogi, na miejsce wezwano załogę pogotowia, która zabrała go na dalsze badania.

43-latek odpowie za kierowanie w stanie nietrzeźwości oraz za niezatrzymanie się do kontroli drogowej.  

Reklama

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj
Captcha verification failed!
Ocena użytkownika captcha nie powiodła się. proszę skontaktuj się z nami!