Strona główna RZESZÓW Tysiące osób na koncercie Jednego Serca Jednego Ducha. Odszukajcie się na zdjęciach...

Tysiące osób na koncercie Jednego Serca Jednego Ducha. Odszukajcie się na zdjęciach [foto, video]

0
Reklama

Obok tradycji świątecznych kultywowanych od wieków rodzą się nowe zwyczaje, bez których po jakimś czasie trudno wyobrazić sobie jakąś uroczystość. Od ponad dwudziestu lat dla wielu katolików nie tylko z naszego województwa, oczywiste jest uczestnictwo przed południem w procesji Bożego Ciała, a po południu w koncercie Jednego Serca Jednego Ducha na placu Sybiraków w Rzeszowie.

Jedno i drugie po to, by oddać cześć Bogu, ale wspólnie, w myśl nazwy koncertu, która przypomina o jedności w bardzo podzielonym na co dzień świecie.

Reklama

I w tym roku pomimo wiszącego od rana widma deszczu na placu zgromadził się tłum nie tyle fanów, widzów, co współuczestników wydarzenia. Koncertem uwielbieniowym kierował jego pomysłodawca – Jan Budziaszek, który swoim entuzjazmem zapalał wszystkich do wspólnej modlitwy przez śpiew. Na scenie oprócz orkiestry i chóru Jednego Serca Jednego Ducha pojawili się m.in: Beata Bednarz, Andrzej Lampert, NEW LIFE’M: Marcin Pospieszalski, Mikołaj Pospieszalski oraz zespół Paz y Bien z Peru.

Poprzedni artykułXXI Koncert Jednego Serca Jednego Ducha w Rzeszowie [foto, video]
Następny artykułWyciek gazu na stacji paliw w Ropczycach [foto]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj
Captcha verification failed!
Ocena użytkownika captcha nie powiodła się. proszę skontaktuj się z nami!