Strona główna SOKOŁÓW MAŁOPOLSKI Trzy pojazdy zderzyły się na S19 w Nienadówce

Trzy pojazdy zderzyły się na S19 w Nienadówce

0
Reklama

Niezachowanie bezpiecznej odległości od poprzedzającego pojazdu, było przyczyną kolizji trzech pojazdów, do jakiej doszło na drodze S19 w Nienadówce. Na szczęście w zdarzeniu nikt nie został ranny.

W piątek przed godz. 13 dyżurny miejski został powiadomiony o zdarzeniu drogowym, do jakiego doszło na drodze S19 w miejscowości Nienadówka. Na miejsce zostały skierowane partole z komisariatu w Sokołowie Małopolskim.

Reklama

Mundurowi ustalili, że bezpośrednią przyczyną kolizji z udziałem trzech pojazdów było niezachowanie odległości pomiędzy pojazdami.

Opel astra, którym kierował 34-letni mieszkaniec powiatu janowskiego, najechał na tył bmw, którym kierował 44-letni mieszkaniec powiatu poznańskiego. Następnie bmw uderzyło jeszcze w renaulta lagunę, kierowanym przez 44-letniego mieszkańca powiatu tarnobrzeskiego. Na szczęście żaden z uczestników nie wymagał pomocy medycznej. Wszyscy kierujący byli trzeźwi.

Za spowodowaną kolizję, kierujący oplem astrą został ukarany mandatem w wysokości 1200 złotych. Otrzymał też 10 punktów karnych przypisanych do tego wykroczenia. Z uwagi na uszkodzenia pokolizyjne policjanci zatrzymali dowód rejestracyjny z opla.

Reklama
Poprzedni artykuł40-latek wpadł na granicy, przewożąc nielegalnie papierosy
Następny artykułNie sprzedano mu alkoholu, więc zniszczył wiatę przystankową

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj
Captcha verification failed!
Ocena użytkownika captcha nie powiodła się. proszę skontaktuj się z nami!