Strona główna JAROSŁAW Trzy nowe radiowozy dla jarosławskich policjantów

Trzy nowe radiowozy dla jarosławskich policjantów

0
Fot. KPP Jarosław
Reklama

Do jarosławskiej komendy trafiły trzy nowe radiowozy. Dwie Toyoty Corolla i Kia Sportage trafiły do policjantów wydziału patrolowo-interwencyjnego, ruchu drogowego, a także na wyposażenie komisariatu w Radymnie. Zakup tych pojazdów możliwy był dzięki współdziałaniu samorządów gmin z Policją.

Dwie Toyoty Corolla 1,8 VVT-i Hybrid i Kia Sportage 1,6 TGDI 4×4 trafiły do jarosławskiej komendy. Zakup nowych radiowozów możliwy był dzięki przekazanym środkom finansowym z samorządów powiatu jarosławskiego na Fundusz Wsparcia Policji oraz dzięki środkom budżetowym Policji oraz Urzędu Marszałkowskiego Województwa Podkarpackiego.

Reklama

Efektem współdziałania samorządów powiatu jarosławskiego na rzecz poprawy bezpieczeństwa mieszkańców i podpisanych porozumień jest przekazanie środków finansowych przez Starostwo Powiatowe w Jarosławiu, Urząd Miasta Jarosławia, Gminę Wiejską Jarosław, Gminę Radymno, a także Gminę Laszki.

Wczoraj przed budynkiem Komendy Powiatowej Policji w Jarosławiu odbyło się symboliczne przekazanie pojazdów. W uroczystości uczestniczyli Komendant Powiatowy Policji w Jarosławiu – nadkom. Jan Wojtowicz, Starosta Jarosławski Stanisław Kłopot, Burmistrz Miasta Jarosławia Waldemar Paluch, Wójt Gminy Jarosław Elżbieta Grunt, Wójt Gminy Radymno Bogdan Szylar oraz Wójt Gminy Laszki Stanisław Gonciarz.

Z rąk samorządowców kluczyki do nowych radiowozów odebrali policjanci z wydziału ruchu drogowego, wydziału patrolowo-interwencyjnego i z Komisariatu w Radymnie. To właśnie tam trafią samochody. Będą służyć policjantom podczas wykonywania codziennych obowiązków służbowych.

Na koniec uroczystości, Komendant Powiatowy Policji w Jarosławiu podziękował za wsparcie i wyraził wdzięczność za dotychczasową owocną współpracę na rzecz mieszkańców.

Reklama
Poprzedni artykułGruzin okradł dom, wyniósł rzeczy warte 10 tys. zł. Trafił już do aresztu
Następny artykułDzień Babci i Dziadka. Zadbajmy o bezpieczeństwo i ochrońmy przed oszustami

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj