Strona główna DĘBICA Trzech kierujących straciło prawo jazdy

Trzech kierujących straciło prawo jazdy

0
Reklama

W piątek, funkcjonariusze z Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Dębicy ujawnili 2 przypadki, kiedy kierujący pojazdami przekroczyli dopuszczalną prędkość o ponad 50 km/h w obszarze zabudowanym. Każdy z nich otrzymał mandat oraz punkty karne. Stracili również uprawnienia do kierowania pojazdami na okres 3 miesięcy.

W Gliniku Górnym, w godzinach popołudniowych, policjanci zatrzymali do kontroli drogowej kierującego pojazdem marki Peugeot, który w miejscu, gdzie obowiązuje ograniczenie prędkości do 50 km/h, poruszał się z prędkością 103 km/h. 60-letni mieszkaniec Gogołowa został ukarany mandatem w wysokości 1500 złotych oraz 13 punktami karnymi.

Reklama

Kilkadziesiąt minut później, również w Gliniku Górnym, kolejny kierowca przekroczył prędkość. Tym razem, 32-letni mieszkaniec miejscowości Głowienka, w terenie zabudowanym, podróżował mercedesem o 55 km/h za szybko. Mężczyzna stracił prawo prawo jazdy na najbliższe 3 miesiące, oraz przyjął mandat w wysokości 1500 złotych oraz 13 punktów karnych.

Wczoraj kolejny kierowca stracił swoje uprawnienia do kierowania pojazdami. Był nim 22-letni mieszkaniec Zawadki Brzosteckiej, który kierował mercedesem. Mężczyzna podróżował przez Brzostek z prędkością 119 km/h. Za powyższe wykroczenie został ukarany mandatem w wysokości 2000 złotych oraz 14 punktami karnymi.

Policja po raz kolejny apeluje o przestrzeganie określonych limitów prędkości. Pamiętajmy, że nadmierna prędkość, to wciąż jedna z głównych przyczyn zdarzeń drogowych. 

Reklama

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj
Captcha verification failed!
Ocena użytkownika captcha nie powiodła się. proszę skontaktuj się z nami!