Strona główna JASŁO Trzech kierowców straciło prawo jazdy za nadmierną prędkość

Trzech kierowców straciło prawo jazdy za nadmierną prędkość

0
Reklama

Policjanci z jasielskiej drogówki w miniony weekend zatrzymali 3 kierujących, którzy zdecydowali się przekroczyć dopuszczalną prędkość w obszarze zabudowanym o ponad 50 km/h. Jeden z nich popełnił to wykroczenie w warunkach recydywy. Wszyscy stracili możliwość kierowania pojazdami na 3 miesiące.

Podczas ubiegłego weekendu, funkcjonariusze z Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Jaśle, kontrolowali prędkość kierujących pojazdami na głównych drogach naszego powiatu. W trakcie pełnionej służby ujawnili trzy przypadki przekroczenia „pięćdziesiątki” w obszarze zabudowanym.

Reklama

115, 105 i 101 km/h – to prędkości z jakimi poruszali się kierujący w miejscowościach Przysieki oraz Siedliska Sławęcińskie. Każdy z nich otrzymał wysoki mandat i punkty karne. Dodatkowo zostały im zatrzymane prawa jazdy na 3 miesiące.

Najwyższy mandat, bo aż 3 tysiące złotych otrzymał kierujący audi, który jechał z prędkością 101 km/h. Mężczyzna popełnił to wykroczenie w warunkach recydywy, stąd też musiał liczyć się z tak wysoką karą finansową.

Reklama

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj
Captcha verification failed!
Ocena użytkownika captcha nie powiodła się. proszę skontaktuj się z nami!