Strona główna JAROSŁAW Trwają poszukiwania 72-latka

Trwają poszukiwania 72-latka

0
Reklama

Policjanci z komisariatu w Radymnie prowadzą czynności w związku z zaginięciem 72-letniego mieszkańca Duńkowic. Stanisław Wesołowski wyszedł z domu w środę, około godz. 10. Mężczyzna do dziś nie powrócił do miejsca zamieszkania, jak również nie nawiązał kontaktu z bliskimi. Osoby posiadające wiedzę na temat miejsca pobytu zaginionego, proszone są o kontakt z Komisariatem Policji w Radymnie tel. 47 824 15 20 lub z najbliższą jednostką Policji tel. 112.

Rysopis zaginionego:

Reklama

Wzrost 174 cm, sylwetka szczupła, włosy długie, czarne, związane w kucyk, wąsy, broda koloru szpakowatego, oczy niebieskie, nos garbaty. Mężczyzna nie posiada końca palca serdecznego prawej ręki. W chwili zaginięcia ubrany był w spodnie materiałowe koloru ciemnej popieli, czarne skórzane buty marki Adidas, czapkę zimową włóczkową koloru ciemnego.

Wszystkie osoby, które mogą pomóc w ustaleniu miejsca pobytu zaginionego, bądź mają jakiekolwiek informacje dotyczące jego zaginięcia proszone są o pilny kontakt z Komisariatem Policji w Radymnie tel. 47 824 15 20 lub z najbliższą jednostką Policji tel. 112.

Reklama

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj
Captcha verification failed!
Ocena użytkownika captcha nie powiodła się. proszę skontaktuj się z nami!