Strona główna KOLBUSZOWA Trwa ustalanie przyczyn tragicznego pożaru

Trwa ustalanie przyczyn tragicznego pożaru

0
Źr. Kolbuszowa Lokalnie
Reklama

Kolbuszowscy policjanci, wraz z prokuratorem, pracowali wczoraj na miejscu pożaru, do którego doszło w mieszkaniu jednego z bloków przy ul.ks. L. Ruczki w Kolbuszowej. W wyniku zdarzenia, śmierć poniósł 37-letni mężczyzna. Trwa wyjaśnianie szczegółowych okoliczności tego zdarzenia.

Do zdarzenia doszło wczoraj po godz. 14, w jednym z mieszkań na czwartym piętrze bloku przy ul. ks.L. Ruczki w Kolbuszowej. Po ugaszeniu pożaru, w jednym z pomieszczeń ujawniono ciało mężczyzny. W trakcie dalszych czynności potwierdzono, że jest to 37-letni mieszkaniec województwa świętokrzyskiego, który wynajmował to mieszkanie.

Reklama

W wyniku zdarzenia podtruciu dymem uległ mieszkający obok mężczyzna, któremu na miejscu pomocy udzielili ratownicy medyczni.

W oględzinach miejsca zdarzenia uczestniczył także biegły z zakresu pożarnictwa, który wstępnie określił, że związek z pożarem może mieć wybuch nagromadzonego w mieszkaniu gazu. Na miejscu wykonano niezbędne czynności oraz dokumentację fotograficzną. Decyzją prokuratora ciało mężczyzny zabezpieczono do badań sekcyjnych.

Pożar spowodował duże straty. W sprawie trwają dalsze czynności.    

Reklama

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj
Captcha verification failed!
Ocena użytkownika captcha nie powiodła się. proszę skontaktuj się z nami!