Strona główna TARNOBRZEG Troje poszukiwanych zatrzymanych w jednym mieszkaniu

Troje poszukiwanych zatrzymanych w jednym mieszkaniu

0
Reklama

Kryminalni z Komendy Miejskiej Policji w Tarnobrzegu wspólnie z policjantami z Komendy Powiatowej Policji w Stalowej Woli zatrzymali w jednym mieszkaniu troje poszukiwanych przez wymiar sprawiedliwości osób. Dwaj bracia w wieku 31 i 35-lat i 28-letnia kobieta na podstawie nakazów doprowadzenia wydanych przez sąd, trafili do zakładów karnych.

W ostatnim czasie tarnobrzescy policjanci otrzymali zgłoszenia dotyczące kradzieży w drogeriach na terenie miasta. Z ustaleń funkcjonariuszy wynikało, że ze sklepów z kosmetykami giną głównie perfumy znanych marek i kosmetyki. Sprawą zajęli się funkcjonariusze z Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Tarnobrzegu. Na podstawie zebranych informacji oraz zapisu monitoringu wytypowali sprawczynię kradzieży.

Reklama

Trop policjantów prowadził do 28-letniej mieszkanki Stalowej Woli, notowanej w przeszłości za popełniane przestępstwa. Śledczy prowadząc czynności ustalili adres pod którym może przebywać 28-latka.

W środę rano, tarnobrzescy policjanci we współpracy z funkcjonariuszami Komendy Powiatowej Policji w Stalowej Woli udali się pod wytypowany adres.

Okazało się, że po wejściu do mieszkania w jednym z pokoi przebywa, oprócz 28-letniej kobiety, dwóch mężczyzn. Po ich sprawdzeniu w policyjnym systemie okazało się, że byli oni poszukiwani przez wymiar sprawiedliwości. Dwaj bracia w wieku 31 i 35-lat byli zaskoczeni wizytą policjantów. Wszyscy zostali zatrzymani. Mężczyźni trafili do policyjnego aresztu.

Ustalono, że Sąd Rejonowy w Stalowej Woli wydał wobec mężczyzn i kobiety wydał nakazy doprowadzenia do zakładów karnych celem odbycia kary aresztu. 31-letni mężczyzna spędzi w areszcie ponad 3 lata, jego starzy brat otrzymał wyrok 2 lat i 6 miesięcy pozbawienia wolności.

28-letnia kobieta trafiła do jednostki Policji, tam została przesłuchana. Policjanci przedstawili jej 5 zarzutów popełnienia przestępstw m.in. kradzieży sklepowych na łączną sumę blisko 3,5 tys. złotych. Zgodnie z wydanym przez Sąd Rejonowy w Stalowej Woli nakazem doprowadzenia, kobieta trafiła do zakładu karnego celem odbycia 16 miesięcy kary pozbawienia wolności.

O jej dalszym losie będzie decydował sąd.

Poprzedni artykułTak bawił się Tyczyn! Video porwało tłumy pod sceną [foto, video]
Następny artykułPolicjanci eskortowali auto z dzieckiem, które wymagało pilnej pomocy lekarzy

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj
Captcha verification failed!
Ocena użytkownika captcha nie powiodła się. proszę skontaktuj się z nami!