Strona główna SPORT Trener Włodarski załamany po aferze w U-17: „osobista porażka”

Trener Włodarski załamany po aferze w U-17: „osobista porażka”

0
fot. PZPN
Reklama

W mediach wciąż wrze po aferze alkoholowej kadry młodzieżowej U-17 w piłce nożnej. Oskar Tomczyk, Filip Rózga, Jan Łabędzki oraz Filip Wolski zostali przyłapani pod wpływem alkoholu. W poniedziałek rano PZPN wydał w tej sprawie oficjalny komunikat. Zawodnicy, którzy złamali regulamin, zostali w trybie natychmiastowym odesłani do domów.

Wciąż trwają negocjacje PZPN z FIFA w sprawie dowołań zawodników.

Reklama

Trener kadry, Marcin Włodarski, pochodzący z Podkarpacia, wychowanek Karpat Krosno, nie kryje, że to co stało się na zgrupowaniu, to jego osobista porażka.

 Piłkarze złamali regulamin Polskiego Związku Piłki Nożnej i decyzja mogła być tylko taka, że muszą niestety dla nas i dla nich samych opuścić zgrupowanie. Jest to moja osobista druga porażka, bo my też chłopców chcemy też wychowywać. Przebywamy z nimi bardzo dużo czasu, prawie tyle samo co rodzina. Traktuję to osobiście w kategorii porażki. Musimy być konsekwentni. Mieliśmy już wcześniej sytuację ze złamaniem regulaminu. Ten zawodnik jest z nami teraz, my też chcemy podawać rękę i wychowywać. Nie możemy pozwalać na niektóre sytuacje. Wierzę w to, że ci chłopcy to zrozumieją i jeszcze kiedyś do nas wrócą, choć oczywiście nie szybko – mówił Włodarski na kanale „Prawda Futbolu”.

Reklama
Poprzedni artykułFałszywe stemple na podkarpackich przejściach granicznych
Następny artykułZdewastowano altanę w rezerwacie Prządki

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj
Captcha verification failed!
Ocena użytkownika captcha nie powiodła się. proszę skontaktuj się z nami!