Strona główna RZESZÓW Tragiczny wypadek w Rzeszowie

Tragiczny wypadek w Rzeszowie

0
Reklama

Tegoroczna Wielkanoc minęła w miarę spokojnie. Policjanci interweniowali na miejscu trzech wypadków drogowych. W piątek, w Boguchwale, motocyklista zderzył się z osobowym audi. W wyniku zdarzenia, 23-letni kierujący hondą trafił do szpitala. W Rzeszowie na ulicy Traugutta, ucierpiał 48-letni mężczyzna wykonywujący prace telekomunikacyjne na drabinie, w którą wjechał mercedes. Ponadto funkcjonariusze odnotowali 22 kolizje. W tym dniu funkcjonariusze udaremnili dalszą jazdę 1 nietrzeźwemu kierowcy.

Sobota przebiegła spokojnie. Nie doszło do żadnego wypadku. Policjanci odnotowali 12 kolizji drogowych.

Reklama

W Niedzielę Wielkanocną było bardzo spokojnie. W tym dniu mundurowi również nie odnotowali żadnego wypadku. Doszło jedynie do 6 kolizji.

Wczoraj funkcjonariusze pracowali na miejscu tragicznego zdarzenia, do którego doszło w Rzeszowie. Jak wstępnie ustalili mundurowi, kierujący quadem, wjeżdżając na Kopiec Konfederatów Barskich, na drodze gruntowej doprowadził do wywrócenia pojazdu, który go przygniótł. W wyniku zdarzenia 39-letni mężczyzna poniósł śmierć na miejscu. W tym dniu policjanci odnotowali 8 kolizji drogowych.

Reklama

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj
Captcha verification failed!
Ocena użytkownika captcha nie powiodła się. proszę skontaktuj się z nami!