Strona główna MIELEC Tragiczny wypadek w Dulczy Wielkiej. Policja wyjaśnia szczegóły

Tragiczny wypadek w Dulczy Wielkiej. Policja wyjaśnia szczegóły

0
Reklama

Za nami długi weekend. W ciągu tych kilku dni, mieleccy policjanci czuwali nad bezpieczeństwem podróżnych drogami naszego regionu. Dbali, aby na głównych szlakach komunikacyjnych ruch pojazdów odbywał się płynnie. Szczególną uwagę zwracali na przypadki nieprawidłowego wyprzedzania i wymuszania pierwszeństwa przejazdu, niekorzystania z pasów bezpieczeństwa oraz na to, jak w naszych samochodach przewożone są dzieci.

Na drogach było więcej policyjnych patroli, a w miejscach szczególnie niebezpiecznych, kontrole prędkości były prowadzone kaskadowo. Do służby skierowani byli m.in. policyjni motocykliści, drony, radiowozy wyposażone w wideorejestratory, w użyciu funkcjonariuszy były także ręczne mierniki prędkości.

Reklama

Od środy, na mieleckich drogach doszło do 10 kolizji i 1 wypadku, w którym 1 osoba poniosła śmierć.

Do tragicznego wypadku doszło w piątek. W Dulczy Wielkiej z niewyjaśnionych na chwilę obecną przyczyn, kierujący toyotą zjechał z drogi i uderzył w słup sieci elektrycznej. Kierujący poniósł śmierć.

Policjanci przebadali stan trzeźwości 423 kierowców – nie ujawnili żadnego nietrzeźwego kierującego. Zatrzymali 3 prawa jazdy kierującym, którzy przekroczyli prędkość w terenie zabudowanym powyżej 50 km/h.

Reklama

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj
Captcha verification failed!
Ocena użytkownika captcha nie powiodła się. proszę skontaktuj się z nami!