Strona główna NISKO Tragiczny wypadek nietrzeźwego kierowcy w Jeżowem

Tragiczny wypadek nietrzeźwego kierowcy w Jeżowem

0

Wczoraj wieczorem niżańscy policjanci zabezpieczali miejsce tragicznego wypadku. Nietrzeźwy kierowca wjechał w barierkę ochronną w Jeżowem.


Wczoraj (tj. 30.09) miał miejsce tragiczny wypadek w okolicach Jeżowego. Około godziny 20:00 kierowca daewoo matiz uderzył w barierkę ochronną na zakręcie. Auto wpadło do przydrożnego rowu a następnie wywróciło się na bok.Kierujący i pasażer wyciągnięci zostali z pojazdu przez przejeżdżający kierowców, którzy zatrzymali się w celu udzielenia pomocy.
Świadkowie od razu zauważyli, że kierowca był pijany a pasażer nieprzytomny, dlatego niezwłocznie wezwali policję, straż pożarną i pogotowie ratunkowe.
Niezaważenie kierowca pojazdu zaczął uciekać. Został odnaleziony kilkaset metrów dalej ukryty w zaroślach. Mężczyzna miał ponad 2 promile alkoholu w organizmie.
Pomimo podjętej przez świadków a następnie służby ratownicze akcji reanimacyjnej 53-letni pasażer, pochodzący z Jeżowego zmarł.
69-letni kierowca, mieszkaniec tej samej miejscowości został przewieziony do szpitala, gdzie jest pod stałym nadzorem policji.